Сеть пиццерий Papa John’s в Великобритании испекла первую в мире пиццу для пчел. Политая медом и посыпанная пряностями «Beezza» призвана обратить внимание публики на то, что пчелы медленно, но неумолимо вымирают.

Видео, снятое в рамках кампании «The Bee Sting», показывает, как сделана эта мини-пицца и ее полосатого дегустатора. В диаметре пицца всего 2,5 см, а сверху присыпана дикорастущими цветами.

Представители Papa John’s пояснили:

«В это сложно поверить, но без пчел не будет и пиццы. Пыльца томатов закрыта в таких плотных коробочках, что только пчелам под силу вытрясти ее и опылить растение. Так что это благодаря пчелам помидорные кусты плодоносят, а мы можем есть пиццу.»

Также в поддержку пчелиной популяции пиццерия раздает всем желающим семена местных цветов, чтобы те могли подкормить пчел таким образом.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...