Ярлыки – для банок, а не для людей

Гигант по производству прохладительных напитков донес мощное сообщение в рамках кампании «Давайте на секунду задумаемся».

Coca-Cola запустила новый проект под названием «Уберем этикетки в этот Рамадан», приуроченный к месяцу обязательного для мусульман по всему миру соблюдения поста.

С помощью креативщиков из агентства FP7 в Дубае была выпущена ограниченная серия банок в традиционных цветах марки, но без какого-либо упоминания названия Coca-Cola.

Этот проект является частью кампании бренда под названием «Давайте на секунду задумаемся». Вместо формирования предубеждений или стереотипов о других, бренд стремится поощрять мир, в котором есть время на то, чтобы узнать поближе культуру и обычаи других людей.

Креативщики также разместили на банках сообщение, объясняющее смену дизайна продукта Coca-Cola: «Ярлыки для банок, а не для людей».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Libresse-Body-Form-WombStories-Hero

«Табу слабшають, коли ми відкрито та відверто спілкуємося»: інтерв’ю з бренд-менеджеркою Libresse

З 2016 року бренд Libresse створює та запускає кампанії, спрямовані на руйнування стереотипів і заборон, пов’язаних із жіночою інтимною зоною. ...

Ребрендинг Blockbuster Mall от Nebo ideas agency

Пока из-за карантина торгово-развлекательные центры не работали, Nebo ideas agency работало над айдентикой для торгово-развлекательного центра Blockbuster Mall. Перед агентством ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.

Бразильська студія зняла анімаційний кліп про випалювання лісів Амазонії

Бразильська анімаційна студія Zombie створила для американського музиканта Moby кліп про випалювання лісів у її рідній країні.

Беремо і робимо. Комунікаційний перезапуск ПриватБанку

ПриватБанк — банк, який багато в чому перший. Наприклад, першим у світі зробив цифрові обкладинки для карток, першим в України надав можливість персоналізувати картки, ...