Искин Microsoft сможет заменить собой инструктора по вождению

Новый проект Microsoft позволит заменить искином инструктора по вождению. Предполагается, что это позволит начинающим водителям меньше нервничать в процессе обучения.

Проект HAMS является, по сути, смартфоном, который крепится на лобовое стекло. При этом фронтальная камера смотрит на водителя, а основная – обращена на дорогу.

А вместо инструктора, который сидит на месте пассажира и критикует каждое ваше движение, HAMS просто оценивает ситуацию с помощью своих многочисленных сенсоров. При этом большинство из них можно найти и в обычном смартфоне: камера, акселерометр и т.п. То есть телефон засекает такие вещи как резкое торможение, расстояние между машинами и невнимательность водителя.

Microsoft утверждает, что такая технология может пойти на пользу как инструкторам, так и ученикам, позволяя им сберечь силы и нервы.

Технологию HAMS сейчас тестируют. Правда, пока что только в Индии.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...