Искин Microsoft сможет заменить собой инструктора по вождению

Новый проект Microsoft позволит заменить искином инструктора по вождению. Предполагается, что это позволит начинающим водителям меньше нервничать в процессе обучения.

Проект HAMS является, по сути, смартфоном, который крепится на лобовое стекло. При этом фронтальная камера смотрит на водителя, а основная – обращена на дорогу.

А вместо инструктора, который сидит на месте пассажира и критикует каждое ваше движение, HAMS просто оценивает ситуацию с помощью своих многочисленных сенсоров. При этом большинство из них можно найти и в обычном смартфоне: камера, акселерометр и т.п. То есть телефон засекает такие вещи как резкое торможение, расстояние между машинами и невнимательность водителя.

Microsoft утверждает, что такая технология может пойти на пользу как инструкторам, так и ученикам, позволяя им сберечь силы и нервы.

Технологию HAMS сейчас тестируют. Правда, пока что только в Индии.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Для яких індустрій AR/VR-маркетинг буде найбільш корисним?

Освіта, роздрібна торгівля, мода, готельний бізнес, автомобільна промисловість – у всіх цих індустріях AR/VR-маркетинг має чималий потенціал.

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...