IKEA розповідає байку про зайця та черепаху (чи, точніше, приквел до неї)

У Великобританії IKEA оголосила про запуск нової інтегрованої кампанії, покликаної нагадати людям, що сон — це важливо. У ній компанія IKEA продовжує позиціонувати себе як експерта у всьому, що стосується здорового сну. Вона кидає виклик постійному безсонню, нагадуючи про той факт, що жити на повну можна лише нормально виспавшись. Робить вона це у алегоричній формі, посилаючись у своєму ролику The Hare на античну езопову байку про зайця та черепаху.

Розпочинається він з того, що надвечір заєць вертається додому зі спортзалу. Все місто охоплене нервовим збудженням, адже наступного дня мають відбутися перегони. Заєць бачить групу своїх друзів і зупиняється побалакати з ними. Так спливає кілька годин, аж доки він не розуміє, що йому давно вже час йти додому. От тільки замість того, щоб одразу лягти спати, він грає у відеоігри до самого ранку, аж доки його просто не «вимикає» прямо на дивані, посеред його захаращеної квартири.

Після чого камера нам показує зовсім інший дім — дім черепахи, яка спокійно спить собі у затишній спальні і прокидається, добре відпочивши. Після чого чіпляє на себе номерок учасника перегонів та вирушає змагатися у швидкості із зайцем.

Заєць, на відміну від неї, продирає очі лише тоді, коли перегони вже почалися.

Цей своєрідний приквел до байки про зайця та черепаху несе в собі ту ідею, що кожен хороший день насправді розпочинається ще напередодні, з ночі міцного сну.

Режисером ролика став Сем Піллінг (Sam Pilling), а костюми та макети тварин було створено компанією Robert Allsopp & Associates.

Незамінна річ

Окрім ролика IKEA планує розгорнути принт-кампанію, що передбачає провокативні постери, які порівнюють здоровий сон із різними продуктами, які обіцяють такий самий ефект: енергетичні напої, молодильні креми, вітамінні добавки тощо. От тільки всі ці обіцянки рідко справджуються.

Додатковий соціальний контент було також спеціально створено для цієї кампанії д-ром Гаєм Мідоузом (Guy Meadows), експертом з питань сну та засновником The Sleep School, який розповідає, як стрес здатен вплинути на сон дітей та дорослих.

Кемі Ентоні (Kemi Anthony), директорка з маркетингових комунікацій британського відділення IKEA, зазначила, що 2020 рік був дуже непростим і через це багато людей наразі відзначають проблеми зі сном. Стрес та тривожні стани можуть сильно зашкодити сну, що, в свою чергу, впливає на нашу дійсність. Тому нова інтегрована кампанія і має на меті зробити сон пріоритетнішим в очах людей.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керівна партнерка і ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.