IKEA розповідає байку про зайця та черепаху (чи, точніше, приквел до неї)

У Великобританії IKEA оголосила про запуск нової інтегрованої кампанії, покликаної нагадати людям, що сон — це важливо. У ній компанія IKEA продовжує позиціонувати себе як експерта у всьому, що стосується здорового сну. Вона кидає виклик постійному безсонню, нагадуючи про той факт, що жити на повну можна лише нормально виспавшись. Робить вона це у алегоричній формі, посилаючись у своєму ролику The Hare на античну езопову байку про зайця та черепаху.

Розпочинається він з того, що надвечір заєць вертається додому зі спортзалу. Все місто охоплене нервовим збудженням, адже наступного дня мають відбутися перегони. Заєць бачить групу своїх друзів і зупиняється побалакати з ними. Так спливає кілька годин, аж доки він не розуміє, що йому давно вже час йти додому. От тільки замість того, щоб одразу лягти спати, він грає у відеоігри до самого ранку, аж доки його просто не «вимикає» прямо на дивані, посеред його захаращеної квартири.

Після чого камера нам показує зовсім інший дім — дім черепахи, яка спокійно спить собі у затишній спальні і прокидається, добре відпочивши. Після чого чіпляє на себе номерок учасника перегонів та вирушає змагатися у швидкості із зайцем.

Заєць, на відміну від неї, продирає очі лише тоді, коли перегони вже почалися.

Цей своєрідний приквел до байки про зайця та черепаху несе в собі ту ідею, що кожен хороший день насправді розпочинається ще напередодні, з ночі міцного сну.

Режисером ролика став Сем Піллінг (Sam Pilling), а костюми та макети тварин було створено компанією Robert Allsopp & Associates.

Незамінна річ

Окрім ролика IKEA планує розгорнути принт-кампанію, що передбачає провокативні постери, які порівнюють здоровий сон із різними продуктами, які обіцяють такий самий ефект: енергетичні напої, молодильні креми, вітамінні добавки тощо. От тільки всі ці обіцянки рідко справджуються.

Додатковий соціальний контент було також спеціально створено для цієї кампанії д-ром Гаєм Мідоузом (Guy Meadows), експертом з питань сну та засновником The Sleep School, який розповідає, як стрес здатен вплинути на сон дітей та дорослих.

Кемі Ентоні (Kemi Anthony), директорка з маркетингових комунікацій британського відділення IKEA, зазначила, що 2020 рік був дуже непростим і через це багато людей наразі відзначають проблеми зі сном. Стрес та тривожні стани можуть сильно зашкодити сну, що, в свою чергу, впливає на нашу дійсність. Тому нова інтегрована кампанія і має на меті зробити сон пріоритетнішим в очах людей.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Видання The Drum назвало кращу зовнішню рекламу 2020

Для зовнішньої реклами 2020 рік видався особливо складним, але вона лишається престижною та креативною сферою, не поступаючись діджитал своїми позиціями.