IKEA розповідає байку про зайця та черепаху (чи, точніше, приквел до неї)

У Великобританії IKEA оголосила про запуск нової інтегрованої кампанії, покликаної нагадати людям, що сон — це важливо. У ній компанія IKEA продовжує позиціонувати себе як експерта у всьому, що стосується здорового сну. Вона кидає виклик постійному безсонню, нагадуючи про той факт, що жити на повну можна лише нормально виспавшись. Робить вона це у алегоричній формі, посилаючись у своєму ролику The Hare на античну езопову байку про зайця та черепаху.

Розпочинається він з того, що надвечір заєць вертається додому зі спортзалу. Все місто охоплене нервовим збудженням, адже наступного дня мають відбутися перегони. Заєць бачить групу своїх друзів і зупиняється побалакати з ними. Так спливає кілька годин, аж доки він не розуміє, що йому давно вже час йти додому. От тільки замість того, щоб одразу лягти спати, він грає у відеоігри до самого ранку, аж доки його просто не «вимикає» прямо на дивані, посеред його захаращеної квартири.

Після чого камера нам показує зовсім інший дім — дім черепахи, яка спокійно спить собі у затишній спальні і прокидається, добре відпочивши. Після чого чіпляє на себе номерок учасника перегонів та вирушає змагатися у швидкості із зайцем.

Заєць, на відміну від неї, продирає очі лише тоді, коли перегони вже почалися.

Цей своєрідний приквел до байки про зайця та черепаху несе в собі ту ідею, що кожен хороший день насправді розпочинається ще напередодні, з ночі міцного сну.

Режисером ролика став Сем Піллінг (Sam Pilling), а костюми та макети тварин було створено компанією Robert Allsopp & Associates.

Незамінна річ

Окрім ролика IKEA планує розгорнути принт-кампанію, що передбачає провокативні постери, які порівнюють здоровий сон із різними продуктами, які обіцяють такий самий ефект: енергетичні напої, молодильні креми, вітамінні добавки тощо. От тільки всі ці обіцянки рідко справджуються.

Додатковий соціальний контент було також спеціально створено для цієї кампанії д-ром Гаєм Мідоузом (Guy Meadows), експертом з питань сну та засновником The Sleep School, який розповідає, як стрес здатен вплинути на сон дітей та дорослих.

Кемі Ентоні (Kemi Anthony), директорка з маркетингових комунікацій британського відділення IKEA, зазначила, що 2020 рік був дуже непростим і через це багато людей наразі відзначають проблеми зі сном. Стрес та тривожні стани можуть сильно зашкодити сну, що, в свою чергу, впливає на нашу дійсність. Тому нова інтегрована кампанія і має на меті зробити сон пріоритетнішим в очах людей.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...