Холодное сердце своими руками (ВИДЕО)

Владельцы этого дома превратили обычные новогодние гирлянды в органическое продолжение трека “Let it go” из популярного диснеевского мультика. Разные части световой конструкции включаются в ритм музыке, дополняя всем известный видеоряд, который отображается на крыше здания. Видео этой уникальной светомузыки запостила в своём Facebook Aнна Пигман из Арканзаса. Девушка наткнулась на креативное новогоднее оформление в своём районе, и не смогла не поделиться такой красотой. И не зря – всего за несколько дней её видео набрало 78 000 шеров и 8 000 лайков.

“Круто”, “Невероятно” – вот какие комментарии в основном получил ролик. И только один вопрос не даёт покоя – какие же счета за электричество получили оригинальные жители этого дома?

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація WWF показує, що за останні 200 років океан став надто шумним місцем для китів

Доля морських ссавців, для яких через діяльність людини океан став надто шумним місцем (особливо для китів), зображена у зворушливому анімаційному відео.

Ковідний диван і табурет із газет: чудернацькі меблі як витвір мистецтва

Химерні віртуальні об’єкти, невидиме під дощем крісло та ковідний диван: щось із цього спокійно можна використовувати, а на щось – страшно сідати.

Якої форми набуває сучасний візуальний креатив у арабській культурі

Лабораторія дизайну Archief Cairo бере свій початок із досліджень «вуличного» креативу: наліпки на машинах, вивіски магазинів і навіть сміття під ногами.

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.