Hitachi Finger VeinID пропонує помахати ручкою своєму паспорту

Коли вам треба заявити світові про суперважливу інновацію, гумор – не той підхід, який обере більшість компаній. Але креативна команда Mamapöol – не більшість, як показав створений нею проморолик для технології Hitachi Finger VeinID.

Ця технологія обіцяє революціонізувати ідентифікацію особи. Все, що вимагається від людини – помахати рукою, щоб унікальний для кожної людини малюнок судин відсканувався. Так, це цілком може означати, що на прикордонних пропускних пунктах майбутнього ви просто будете махати службовцям ручкою, а не паспортом. Обладнаний технологією Hitachi Finger VeinID пристрій (ноутбук, смартфон, камера тощо) – ось і все, що потрібно, щоб ідентифікувати людину. І на відміну від інших аналогічних технологій ця ніде не зберігає персональні біометричні дані.

Технологію було розроблено два роки тому, і деякі європейські банки та підприємства вже її використовують. Нещодавно її зробили сумісною з будь-якими обладнаними камерою пристроями з iOS, а скоро і для пристроїв з Android версія з’явиться.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.