Google Карты помогут слепым находить дорогу

Благодаря Google Картам слепым и слабовидящим теперь будет проще добраться по нужному адресу. Голосовые подсказки смогут постоянно подтверждать, на правильном ли они пути, говорить, куда и когда свернуть, и предупреждать об оживленных перекрестках. А также помогать продолжить движение в нужном направлении, если человеку понадобилось остановиться.

Включить эту функцию можно в настройках Google Карт. В действии она выглядит так:

Доступна она на системах iOS и Android. Правда пока только на двух языках и только в двух странах: на английском в США и на японском в Японии. Компания, однако, уверяет, что поддержка этой функции для других стран и языков тоже готовится.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

ООН розповідає про проблему неписьменності за допомогою послідовних трейлерів на YouTube

Кампанія має вигляд ряду послідовних трейлерів на YouTube, які сприймаються дуже по-різному, залежно від того, орієнтується глядач на текст чи на озвучку.

Компанія Jaguar Land Rover створює алгоритм від захитування в машині

Компанія Jaguar Land Rover планує навчити автономні машини адаптувати свій стиль водіння так, щоб пасажирів не нудило під час поїздки в машині.