Гигантский человек выбирает цемент (ВИДЕО)

Рекламный ролик появился на YouTube.

В нем обыгрываются проблемы в доме, с которыми сталкивается Рана из-за своих необыкновенно больших габаритов, веса и силы.

«Вы живете и хотите быть собой. Но со мной было не так», — говорит силач, после чего следуют кадры, на которых он постоянно проваливается в пол, ломает стену, пытаясь облокотиться, вырывает из стены турник, на котором хочет подтянуться.

Рана посетовал, что чувствовал себя беспомощным до того момента, как тетя посоветовала ему построить дом из Ambuja Cement.

«И я осознал истинную радость жизни в собственном доме», — заключает рестлер.

Рана — первый индийский профессиональный рестлер, пауэрлифтер. За необыкновенно большие размеры он также получил прозвище Пенджабский титан. По данным на 2011 год, его рост составляет 216 сантиметров, а вес 157 килограммов. В 1995 и 1996 годах он выиграл титул «Мистер Индия».


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2015/10/14/128902.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

11 липня стануть доступними доповіді про кризовий менеджмент та комунікації в рамках онлайн-конференції CASES

11 липня відбудеться онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR. Фахівці з проєкту «Дія», Українського фонду стартапів, Українського культурного фонду, Kyiv ...

Спекотний сезон Pit Bull FIGHT невдовзі розпочнеться. Рекламна кампанія вже розпочалася

З 1 липня розпочалася рекламна кампанія, приурочена до початку гаряче очікуваного другого сезону Pit Bull FIGHT – найзухвалішого бійцівського інтернет-шоу ...

Піца vs. курча: мережа фастфуду випустила на вулиці Портленда «перехоплювача піци»

Мережа Popeyes на кілька днів відправила на вулиці Портленда «перехоплювача піци», чиєю місією було переконати людей, що смажене курча краще за піцу.

У новій кампанії Durex закликає не повертатися до «нормального» життя

Час іде невпинно, і карантинні обмеження потроху зменшуються. Час повертатися до нормального життя. Але чи було життя до карантину насправді ...

Чи є креатив після карантину? Робота креативних команд у нових умовах

Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, ...

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.