Геть аналоги! Змінюємося разом

Групи «StarLightMedia» та «1+1 медіа» виступили ініціаторами проведення інформаційної кампанії, яка допоможе населенню перейти від аналогового мовлення на інші види прийому телесигналу.

Першим кроком кампанії став спільно створений соціальний ролик, де у креативній і фановій формі нагадують про наближення відключення аналогового мовлення. У відео глядачів інформують про можливі способи телеперегляду та пропонують обрати між цифровим, супутниковим, кабельним чи інтернет-телебаченням. Головний меседж соціальної реклами: «Телебачення змінюється – змінюйся разом із ним».

1+1 медіа та StarLightMedia вважають необхідним розпочати вимкнення аналогу доцільним і логічним кроком саме в 2018 році. Згідно міжнародній угоді «Женева 2006» Україна мала відключити аналогове мовлення ще в 2015 році, але початок виконання її умов був можливий лише за реальної готовності населення та підтвердження з боку держави технічної можливості це забезпечити. Однак сьогодні для того, щоб план повністю відмовитися від аналогового ефіру не призвів до створення непокритих телевізійним сигналом домогосподарств та не залишив частину населення без доступу до національних каналів, глядачу потрібно розуміти  існуючі альтернативи.

«Довгий час телеканали України рекламували цифровий ефір як єдину альтернативу аналоговому ефіру. Зараз ми хочемо показати глядачам, що є також кабельне, супутникове та інтернет-телебачення», − коментує Федір Гречанінов, директор зі стратегічного розвитку компанії StarLightMedia.

«Наше головне завдання, вказати глядачу правильний шлях, щоб зробити технологічний перехід на цифрове мовлення максимально зручним та безболісним», − коментує Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1+1 медіа.

Соціальна реклама про альтернативу аналоговому ефірному мовленню буде в широкій ротації телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, СТБ, Новий Канал, ICTV, на сайтах та в соціальних мережах каналів медіагруп. Також ролик буде доступним на спеціально створеному YouTube-каналі, що стосуватиметься теми відключення аналогового мовлення.

Над роликом працювали:

Автор сценарію − Дмитро Танкович, «Ваверка Продакшн»

Режисер-постановник − Антон Щербаков, «Ваверка Продакшн»

Оператор-постановник − Сергій Трифонов

Художник-постановник − Олександр Міщанін, «Ваверка Продакшн»

Виконавчий продюсер − Юрій Кірпік, «Ваверка Продакшн»

Куратор проекту − Яна Бакун, StarLight Digital

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...