Геть аналоги! Змінюємося разом

Групи «StarLightMedia» та «1+1 медіа» виступили ініціаторами проведення інформаційної кампанії, яка допоможе населенню перейти від аналогового мовлення на інші види прийому телесигналу.

Першим кроком кампанії став спільно створений соціальний ролик, де у креативній і фановій формі нагадують про наближення відключення аналогового мовлення. У відео глядачів інформують про можливі способи телеперегляду та пропонують обрати між цифровим, супутниковим, кабельним чи інтернет-телебаченням. Головний меседж соціальної реклами: «Телебачення змінюється – змінюйся разом із ним».

1+1 медіа та StarLightMedia вважають необхідним розпочати вимкнення аналогу доцільним і логічним кроком саме в 2018 році. Згідно міжнародній угоді «Женева 2006» Україна мала відключити аналогове мовлення ще в 2015 році, але початок виконання її умов був можливий лише за реальної готовності населення та підтвердження з боку держави технічної можливості це забезпечити. Однак сьогодні для того, щоб план повністю відмовитися від аналогового ефіру не призвів до створення непокритих телевізійним сигналом домогосподарств та не залишив частину населення без доступу до національних каналів, глядачу потрібно розуміти  існуючі альтернативи.

«Довгий час телеканали України рекламували цифровий ефір як єдину альтернативу аналоговому ефіру. Зараз ми хочемо показати глядачам, що є також кабельне, супутникове та інтернет-телебачення», − коментує Федір Гречанінов, директор зі стратегічного розвитку компанії StarLightMedia.

«Наше головне завдання, вказати глядачу правильний шлях, щоб зробити технологічний перехід на цифрове мовлення максимально зручним та безболісним», − коментує Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1+1 медіа.

Соціальна реклама про альтернативу аналоговому ефірному мовленню буде в широкій ротації телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, СТБ, Новий Канал, ICTV, на сайтах та в соціальних мережах каналів медіагруп. Також ролик буде доступним на спеціально створеному YouTube-каналі, що стосуватиметься теми відключення аналогового мовлення.

Над роликом працювали:

Автор сценарію − Дмитро Танкович, «Ваверка Продакшн»

Режисер-постановник − Антон Щербаков, «Ваверка Продакшн»

Оператор-постановник − Сергій Трифонов

Художник-постановник − Олександр Міщанін, «Ваверка Продакшн»

Виконавчий продюсер − Юрій Кірпік, «Ваверка Продакшн»

Куратор проекту − Яна Бакун, StarLight Digital

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Цифрова трансформація корпоративних подій. Досвід ЕРАМ

Цифрова трансформація корпоративних подій. Досвід ЕРАМ

Вікторія Дідух, керівниця event-команди ЕРАМ, ділиться напрацюваннями, які івенти можна і треба проводити всередині компаній, з якими викликами зіштовхнулася команда ...

Дослідження маркетингу впливу в період кризи, викликаної епідемією COVID-19

Дослідження маркетингу впливу в період кризи, викликаної епідемією COVID-19

Агенція Buzzfactory Ukraine опублікувала дослідження глобальних трендів в області маркетингу впливу під час кризи, яку викликала епідемія COVID-19. Під час ...

КиївПрайд спільно з MOZGI Ideas представили айдентику КиївПрайду 2020

КиївПрайд спільно з MOZGI Ideas представили айдентику КиївПрайду 2020

Нова айдентика реалізована у вигляді графічних елементів, що символізують універсальні потреби та цінності людей. Таким чином розкривається цьогорічна тема КиївПрайду: ...

Литовські дизайнери переносять демонстрацію одягу в ресторани

Литовські дизайнери переносять демонстрацію одягу в ресторани

В Литві чимало закладів перетворилося на ресторани з манекенами. Участь у проєкті взяли 19 магазинів та кількадесят ресторанів і кафе району Старе місто.

#Замаскуйтунелі: Havas Creative Group Ukraine нагадали, як правильно носити захисні маски

#Замаскуйтунелі: Havas Creative Group Ukraine нагадали, як правильно носити захисні маски

11 травня в Україні було оголошено пом’якшення умов карантину. Але це ще не привід забувати про захисні маски — чи ...

XIII рейтинг агентств маркетингових сервісів згідно доходів за 2019 рік

МАМІ щорічно формує Рейтинг агентств маркетингових сервісів згідно доходів, починаючи з 2008 року. Як і завжди, дослідження ґрунтуються на анкетах ...