Geico снимает сиквелы: возвращение сурков, енотов и Пиноккио

Пиноккио вернулся! Честно!

Этот патологический лгунишка возвращается, как возвращаются и сурки с енотами из самых популярных рекламных роликов страховой компании Geico. Все это очень в духе современного кинематографа, щедрого на сиквелы.

Никто из этих персонажей до сих пор не появлялся в роликах Geico повторно. Одна кампания – и все. То есть в последний раз сурки засветились в рекламе в 2010 году, Пиноккио – в 2014, а еноты – в 2016.

Этот экшеново-комедийный трейлер, предваряющий всю кампанию, дает Пиноккио немало поводов поорать от ужаса:

К счастью, с ногой он воссоединился в последующих роликах. Как в романтике, так и в криминале.

Еноты, в свою очередь, угоняют мусоровоз. А затем пытаются накормить людей этой «вкуснятинкой».

Сурки же занимаются своим любимым делом – метанием деревяшек. Чем вносят смятение в то, что иначе было бы совсем другой рекламой.

Фанаты могут проголосовать до 10 февраля за любимый сиквел вот тут.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.