Фіолетовий смог над містом: ООН та YouTube продовжують створювати інтерактивну рекламу

Нову серію інтерактивних відеороликів, створених за ініціативою ООН та оприлюднених на YouTube, було знято продакшн-компанією Grain Media та агенцією AMV BBDO. Подібно до інших робіт з цього соціального проєкту, присвяченого Цілям сталого розвитку, фрагменти відео рекомендуються аудиторії у певному порядку. Глядачі побачать різне завершення історії залежно від того, переглядають вони фрагменти відео до кінця чи пропускають таку інтерактивну рекламу.

Найновіша серія соціальних відео Fight Back від ООН та YouTube піднімає проблему забруднення повітря за допомогою алгоритму рекомендацій YouTube. У цій кампанії в головній ролі виступила спортсменка-паркурщиця Джорджія Мунро (Georgia Munroe), яка намагається втекти від символічного втілення забруднення повітря. Фіолетовий смог затягує велике місто, відрізаючи дівчині всі шляхи втечі. Чи вдасться їй вирватися, залежить від терпіння та сумління глядачів.

Якщо відео пропустити – головна героїня опиниться в пастці. Але якщо переглянути його від початку до кінця – вона знайде в собі сили дихати та боротися за життя. Ключове послання цієї соціальної кампанії: як не тікай від забруднення повітря, але від нього не сховаєшся.

Трохи антиутопії у бузкових тонах

Інтерактивну рекламу Fight Back було знято режисеркою Рубікою Шах (Rubika Shah), славу якій кілька років тому приніс документальний фільм White Riot.

Режисерка розповіла: «Я рада можливості працювати з Grain Media над цим новаторським проєктом. Ми хотіли створити цілком новий світ, дещо антиутопічне місце, яке було б цікавим для молодої аудиторії (20-30 років), але водночас не скидалося б на кліше. Наш композитор написав для цього відео оригінальну музику, яка органічно пронизує фрагменти історії, зв’язуючи їх у щось масштабніше».

Цю кампанію було ініційовано ООН, щоб поінформувати публіку про Ціль 13 програми сталого розвитку: боротьба зі зміною клімату. Її призначення – спонукати людей до рішучіших дій у боротьбі за екологію.

Джерело

Серед інших соціальних кампаній ООН, можна побачити, зокрема, інтерактивну стилізацію під екшн-трилер, присвячену проблемі неписьменності, а також озвучену Морганом Фріменом стилізацію під документальний фільм про природу та пластикове забруднення.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.