Фіолетовий смог над містом: ООН та YouTube продовжують створювати інтерактивну рекламу

Нову серію інтерактивних відеороликів, створених за ініціативою ООН та оприлюднених на YouTube, було знято продакшн-компанією Grain Media та агенцією AMV BBDO. Подібно до інших робіт з цього соціального проєкту, присвяченого Цілям сталого розвитку, фрагменти відео рекомендуються аудиторії у певному порядку. Глядачі побачать різне завершення історії залежно від того, переглядають вони фрагменти відео до кінця чи пропускають таку інтерактивну рекламу.

Найновіша серія соціальних відео Fight Back від ООН та YouTube піднімає проблему забруднення повітря за допомогою алгоритму рекомендацій YouTube. У цій кампанії в головній ролі виступила спортсменка-паркурщиця Джорджія Мунро (Georgia Munroe), яка намагається втекти від символічного втілення забруднення повітря. Фіолетовий смог затягує велике місто, відрізаючи дівчині всі шляхи втечі. Чи вдасться їй вирватися, залежить від терпіння та сумління глядачів.

Якщо відео пропустити – головна героїня опиниться в пастці. Але якщо переглянути його від початку до кінця – вона знайде в собі сили дихати та боротися за життя. Ключове послання цієї соціальної кампанії: як не тікай від забруднення повітря, але від нього не сховаєшся.

Трохи антиутопії у бузкових тонах

Інтерактивну рекламу Fight Back було знято режисеркою Рубікою Шах (Rubika Shah), славу якій кілька років тому приніс документальний фільм White Riot.

Режисерка розповіла: «Я рада можливості працювати з Grain Media над цим новаторським проєктом. Ми хотіли створити цілком новий світ, дещо антиутопічне місце, яке було б цікавим для молодої аудиторії (20-30 років), але водночас не скидалося б на кліше. Наш композитор написав для цього відео оригінальну музику, яка органічно пронизує фрагменти історії, зв’язуючи їх у щось масштабніше».

Цю кампанію було ініційовано ООН, щоб поінформувати публіку про Ціль 13 програми сталого розвитку: боротьба зі зміною клімату. Її призначення – спонукати людей до рішучіших дій у боротьбі за екологію.

Джерело

Серед інших соціальних кампаній ООН, можна побачити, зокрема, інтерактивну стилізацію під екшн-трилер, присвячену проблемі неписьменності, а також озвучену Морганом Фріменом стилізацію під документальний фільм про природу та пластикове забруднення.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Подаруй годину. Як підтримати дітей з інвалідністю в Щедрий Вівторок та Різдвяні свята

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» запустив проєкт «Подаруй годину». Власним часом кожен може підтримати сім’ї, у яких є діти ...

В Україні відкрили перший онлайн-ресторан пам’яті жертв Голодомору

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору українська молодь створила онлайн-ресторан «Непораховані з 1932» («Uncounted since 1932»). Студенти Української академії лідерства приготували ...

Гостра тема святкового сезону 2020: п’ять кампаній до Дня усунення насильства проти жінок

Іноді необхідність лишатися вдома обертається суцільним жахом. Саме цю тему й піднімає ряд кампаній до Дня усунення насильства проти жінок.

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...