Фіолетовий смог над містом: ООН та YouTube продовжують створювати інтерактивну рекламу

Нову серію інтерактивних відеороликів, створених за ініціативою ООН та оприлюднених на YouTube, було знято продакшн-компанією Grain Media та агенцією AMV BBDO. Подібно до інших робіт з цього соціального проєкту, присвяченого Цілям сталого розвитку, фрагменти відео рекомендуються аудиторії у певному порядку. Глядачі побачать різне завершення історії залежно від того, переглядають вони фрагменти відео до кінця чи пропускають таку інтерактивну рекламу.

Найновіша серія соціальних відео Fight Back від ООН та YouTube піднімає проблему забруднення повітря за допомогою алгоритму рекомендацій YouTube. У цій кампанії в головній ролі виступила спортсменка-паркурщиця Джорджія Мунро (Georgia Munroe), яка намагається втекти від символічного втілення забруднення повітря. Фіолетовий смог затягує велике місто, відрізаючи дівчині всі шляхи втечі. Чи вдасться їй вирватися, залежить від терпіння та сумління глядачів.

Якщо відео пропустити – головна героїня опиниться в пастці. Але якщо переглянути його від початку до кінця – вона знайде в собі сили дихати та боротися за життя. Ключове послання цієї соціальної кампанії: як не тікай від забруднення повітря, але від нього не сховаєшся.

Трохи антиутопії у бузкових тонах

Інтерактивну рекламу Fight Back було знято режисеркою Рубікою Шах (Rubika Shah), славу якій кілька років тому приніс документальний фільм White Riot.

Режисерка розповіла: «Я рада можливості працювати з Grain Media над цим новаторським проєктом. Ми хотіли створити цілком новий світ, дещо антиутопічне місце, яке було б цікавим для молодої аудиторії (20-30 років), але водночас не скидалося б на кліше. Наш композитор написав для цього відео оригінальну музику, яка органічно пронизує фрагменти історії, зв’язуючи їх у щось масштабніше».

Цю кампанію було ініційовано ООН, щоб поінформувати публіку про Ціль 13 програми сталого розвитку: боротьба зі зміною клімату. Її призначення – спонукати людей до рішучіших дій у боротьбі за екологію.

Джерело

Серед інших соціальних кампаній ООН, можна побачити, зокрема, інтерактивну стилізацію під екшн-трилер, присвячену проблемі неписьменності, а також озвучену Морганом Фріменом стилізацію під документальний фільм про природу та пластикове забруднення.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

У Великобританії обговорюють впровадження повітряних трас для дронів

Великобританія розпочала роботу над проєктом, який, цілком імовірно, приведе до створення першого в світі повітряного коридору для комерційних дронів.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...