Эрик Кантона снялся в роли пугала (ВИДЕО)

В серии роликов под общим названием “Супер-пугало” Эрик Кантона с полной ответственостью и самоотдачей охраняет от вредителей плантации уникальных сортов хмеля,  используемых для производства пива Kronenbourg 1664.

Ролики снимались на родине пива Kronenbourg 1664 – в Эльзасе. Разные типичные для этого региона ситуации не мешают герою роликов охранять ценнейшее сырье, которое и обеспечивает пиву неповторимый вкус. 

 Кампания будет представлена на Facebook и YouTube, а также будет доступна для просмотра на специальной фирменной целевой странице Amazon – который одним из первых наладил долговреяеное и надежное партнерство с брендом Kronenbourg 1664.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

R Agency актуалізувала дизайн пакування «Актуалю» від Danone

«Актуаль» — літній освіжаючий напій, у якого є big idea:«”Актуаль” завжди актуальний». Тому, щоб це завжди залишалось правдою, у R ...

KMW mediarynok

KMW Global Marathon презентує ексклюзивну аналітику аудіовізуальної індустрії від Азії до Північної Америки

14 вересня міжнародний онлайн форум KMW Global Marathon об’єднає провідних фахівців аудіовізуальної індустрії з усього світу. Глобальна криза, спричинена пандемією, ...