Droga5 London створили нову бренд-кампанію для Setapp

Всесвітньо відома креативна агенція Droga5 London створила глобальну бренд-кампанію для Setapp. Це перший незалежний сервіс програм за підпискою для Mac, iPhone та iPad від української компанії MacPaw. Setapp надає доступ до каталогу 190+ застосунків, щоб допомогти користувачам із виконанням будь-яких завдань.

Droga5 London створили нову бренд-кампанію для Setapp

Нова бренд-кампанія «Не відволікайся — обирай Setapp» побудована навколо трьох комедійних відео, режисером яких став титулований Джефф Лоу. Кожен з роликів демонструє абсурдно-драматичні наслідки того, що може статися, якщо не завершити розпочате.

Відео «Змія» розповідає про чоловіка зі страхом змій, який залишився під гіпнозом, після того як терапевт відволікся на дзвінок під час сеансу. У відео «Хованки» батько лишає сина ховатися за занавіскою до старості. У «Зникненні» чарівник влаштовує щезнення чоловіка, але забуває повернути його назад, прирікаючи дружину на вічні пошуки.

В основі трьох відео — оновлена стилістика і концепція бренду Setapp.

Дизайн, розроблений агенцією droga5, спирається на візуальну мову інтернету, використовуючи звичні підказки, зокрема індикатор завантаження та поп-ап вікна, щоб донести ідею кампанії. Над новим стилем працювали відомі художники, серед яких: Тайлер Шпенглер, Єва Кремерс, Елена Ксауза, Демієн Вейгілл, Ліанн Рул, Алекс Тейт, Меттью Купер та Уолтер Ньютон.

Всесвітня кампанія стартує 18 серпня онлайн та у соцмережах з метою привернути увагу нової аудиторії до бренду Setapp.

Нова кампанія — перше масштабне промо Setapp з моменту запуску три роки тому.

Вона знаменує новий маркетинговий підхід сервісу, спрямований на впізнаваність бренду, на відміну від попереднього, орієнтованого лише на ефективність та результат.

Олександр Косован, CEO та засновник Setapp, коментує: «Нова кампанія є ідеальною презентацією сервісу Setapp. Вона обігрує ідею, як інструменти для підвищення продуктивності допомогають зосередитися на завданні. Саме це і є головною цінністю Setapp для індивідуальних та корпоративних користувачів, зокрема тих, які працюють дистанційно».

Ед Редгрейв, креативний директор Droga5 London, зазначає: «Якщо ви це читаєте, цілком ймовірно, що ви почали якусь задачу, відволіклись і опинились тут. Якщо це про вас заразабо в будь-якій іншій ситуації — вам потрібен Setapp. Каталог програм, які допоможуть завершити будь-яке завдання».

«Droga5 London — це саме та команда, яка мала втілювати це бачення. — говорить Ярослав Степаненко, Product Marketing Manager та Head of Growth проекта Setapp. — Ми знайшли спільну мову з першої зустрічі, і було очевидно, що ця команда працюватиме над проектом. Ця кампанія розпочинає нову еру для бренду Setapp з інноваційною креативністю, яка служить жартівливим нагадуванням про важливість завершувати справу”.


Раніше компанія MacPaw створила відео, де описала свою роботу трьома словами: «Make Useful Unboring». Над роликом працював американський режисер Пол Емерсон та Family Production.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

Людство + технології — разом ми зможемо! Нова світова кампанія Vodafone

Vodafone оновлює своє позиціонування на світовому ринку, головною ідеєю якого є те, чого може досягти людський дух, поєднавшись із технологіями. ...