Droga5 London створили нову бренд-кампанію для Setapp

Всесвітньо відома креативна агенція Droga5 London створила глобальну бренд-кампанію для Setapp. Це перший незалежний сервіс програм за підпискою для Mac, iPhone та iPad від української компанії MacPaw. Setapp надає доступ до каталогу 190+ застосунків, щоб допомогти користувачам із виконанням будь-яких завдань.

Droga5 London створили нову бренд-кампанію для Setapp

Нова бренд-кампанія «Не відволікайся — обирай Setapp» побудована навколо трьох комедійних відео, режисером яких став титулований Джефф Лоу. Кожен з роликів демонструє абсурдно-драматичні наслідки того, що може статися, якщо не завершити розпочате.

Відео «Змія» розповідає про чоловіка зі страхом змій, який залишився під гіпнозом, після того як терапевт відволікся на дзвінок під час сеансу. У відео «Хованки» батько лишає сина ховатися за занавіскою до старості. У «Зникненні» чарівник влаштовує щезнення чоловіка, але забуває повернути його назад, прирікаючи дружину на вічні пошуки.

В основі трьох відео — оновлена стилістика і концепція бренду Setapp.

Дизайн, розроблений агенцією droga5, спирається на візуальну мову інтернету, використовуючи звичні підказки, зокрема індикатор завантаження та поп-ап вікна, щоб донести ідею кампанії. Над новим стилем працювали відомі художники, серед яких: Тайлер Шпенглер, Єва Кремерс, Елена Ксауза, Демієн Вейгілл, Ліанн Рул, Алекс Тейт, Меттью Купер та Уолтер Ньютон.

Всесвітня кампанія стартує 18 серпня онлайн та у соцмережах з метою привернути увагу нової аудиторії до бренду Setapp.

Нова кампанія — перше масштабне промо Setapp з моменту запуску три роки тому.

Вона знаменує новий маркетинговий підхід сервісу, спрямований на впізнаваність бренду, на відміну від попереднього, орієнтованого лише на ефективність та результат.

Олександр Косован, CEO та засновник Setapp, коментує: «Нова кампанія є ідеальною презентацією сервісу Setapp. Вона обігрує ідею, як інструменти для підвищення продуктивності допомогають зосередитися на завданні. Саме це і є головною цінністю Setapp для індивідуальних та корпоративних користувачів, зокрема тих, які працюють дистанційно».

Ед Редгрейв, креативний директор Droga5 London, зазначає: «Якщо ви це читаєте, цілком ймовірно, що ви почали якусь задачу, відволіклись і опинились тут. Якщо це про вас заразабо в будь-якій іншій ситуації — вам потрібен Setapp. Каталог програм, які допоможуть завершити будь-яке завдання».

«Droga5 London — це саме та команда, яка мала втілювати це бачення. — говорить Ярослав Степаненко, Product Marketing Manager та Head of Growth проекта Setapp. — Ми знайшли спільну мову з першої зустрічі, і було очевидно, що ця команда працюватиме над проектом. Ця кампанія розпочинає нову еру для бренду Setapp з інноваційною креативністю, яка служить жартівливим нагадуванням про важливість завершувати справу”.


Раніше компанія MacPaw створила відео, де описала свою роботу трьома словами: «Make Useful Unboring». Над роликом працював американський режисер Пол Емерсон та Family Production.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.