Прощай, долбанный год. Календарь худших событий 2016-го (ВИДЕО)

Например, на убийство гориллы этим летом дизайнеры отреагировали так: «В зоопарке города Цинциннати была убита горилла, потому что какой-то там ребенок, видите ли, упал в вольер». 

В числе самых ужасных, по мнению составителей календаря, — Brexit, землетрясение в Италии, победа Дональда Трампа на выборах, смерть Леонарда Коэна и Дэвида Боуи, вирус Зика и другие. Под каждым текстом есть видео, в котором Санта-Клаус, олени, елочные шишки и другие рождественские герои рассказывают об одном из этих ужасных событий.

В конце каждой страницы авторы предлагают скрасить этот год, наполненный драматичными событиями, и пожертвовать средства EducAid Sierra Leone, которая организует бесплатные образовательные программы для жителей Сьерра-Леоне.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...