Дэвид Линч выпустил короткометражку о муравьях и сыре

Американский кинорежиссер Дэвид Линч презентовал 13-минутную короткометражную ленту под названием «Ant Head» – «Муравьиная голова». Об этом сообщает онлайн-издание IndieWire.

Премьера фильма состоялась в октябре этого года на Festival of Disruption в Лос-Анджелесе. Теперь его можно увидеть на YouTube-канале Sacred Bones Records.

По словам режиссера, в короткометражке задействованы «мои друзья муравьи, сыр и прочее». Для музыкального сопровождения видео использовали треки из альбома Линча – «Frank 2000» и «Woodcutters From Fiery Ships».

Короткометражка – часть промокампании для джазового альбома «Thought Gang». Дэвид Линч записал его совместно с композитором Анджело Бадаламенти еще в 90-х. Фрагменты альбома звучали в новом сезоне сериала «Твин Пикс» и в фильме «Твин Пикс: Сквозь огонь».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

З 2 червня по 31 серпня відбудеться онлайн-серія Carbon Art Lito 2020

З 2 червня по 31 серпня відбудеться онлайн-серія Carbon Art Lito 2020

Carbon Art Lito 2020 – серія літніх подій, присвячених мистецтву нових медіа. Кожен тиждень, починаючи з червня, учасники події зможуть ...

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Соціальні кампанії про захист дітей, які привертають увагу до проблем та ситуацій, з якими миритися не можна: від примусової праці до цькування в інтернеті.

В Австралії створили музей підводного мистецтва на Великому Бар’єрному рифі

Музей підводного мистецтва та скульптури Джейсона Тейлора покликані привернути увагу людей до неймовірного біорізноманіття Великого Бар’єрного рифу.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic ...