Diesel позиціонує свій смарт-годинник як еквівалент суперздібностей

Кампанія, присвячена смарт-годиннику Diesel та створена агенцією Publicis Italy, позиціонує різноманітні смарт-функції як своєрідний еквівалент суперздібностей. У цій кампанії Diesel можна побачити ряд супергероїв, що послуговуються годинником, який, за задумом, здатен подолати відстань від простого смертного до людини з надприродними здібностями для всіх своїх користувачів.

В руках трьох таких обдарованих людей ми й бачимо новий смарт-годинник Diesel On Fadelite. Він є не просто модним аксесуаром, а й супроводжує їх крізь типові повсякденні неприємності, знайомі всім нам: затори на дорогах, ліфт, що не зупиняється на потрібному поверсі, неуважні офіціанти тощо. Що ж робить в такому разі типовий супергерой?

Наприклад, телепортується в ліфт прямо крізь стіну, добряче налякавши всіх пасажирів.

Або лишає машину стояти в пробці й біжить собі пішки, куди йому треба, обганяючи звук.

Або за допомогою телекінезу тягне до себе мобільний термінал для оплати, організовуючи собі самообслуговування.

Серія відео наче питає: а що зробила б пересічна людина? А людина, у якої є смарт-годинник Fadelite? (І разом з ним досить близький еквівалент тих суперздібностей, які ми звикли бачити у кіно.)

Самоіронія не завадить нікому. Навіть супергерою.

Ця серія відео є прямим продовженням цьогорічної весняно-літньої кампанії «For Successful Living SS20», у якій супергерої живуть серед нас. І навіть знімаються в кіно. Щоправда, від численних невдалих дублів не застрахований ніхто, які б можливості перед людиною не відкривали надприродні здібності.

Тобто у світі, де супергерої таки існують, успішне життя вимагає не стільки надприродних здібностей, скільки впевненості в собі та здорової іронії.

Джерело

Серед попередніх кампаній Diesel можна було побачити одяг, пошитий з вірусостійкої джинсової тканини, а також одяг з повторно переробленої сировини, такої як бавовна та пластикові пляшки.

А серед речей, які одягом не є, бренд Diesel долучився до створення напівпрозорих дорожніх сумок, які є алегорією на соцмережі, а також почав виходити на ринок нерухомості, позиціонуючи це як продаж футболок з бонусом.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Чотири діджитал-тренди, якими варто скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021

Очільниця маркетингової компанії The Word Pro розповіла про діджитал-тренди в соцмережах, якими є сенс скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021.

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...