Diesel позиціонує свій смарт-годинник як еквівалент суперздібностей

Кампанія, присвячена смарт-годиннику Diesel та створена агенцією Publicis Italy, позиціонує різноманітні смарт-функції як своєрідний еквівалент суперздібностей. У цій кампанії Diesel можна побачити ряд супергероїв, що послуговуються годинником, який, за задумом, здатен подолати відстань від простого смертного до людини з надприродними здібностями для всіх своїх користувачів.

В руках трьох таких обдарованих людей ми й бачимо новий смарт-годинник Diesel On Fadelite. Він є не просто модним аксесуаром, а й супроводжує їх крізь типові повсякденні неприємності, знайомі всім нам: затори на дорогах, ліфт, що не зупиняється на потрібному поверсі, неуважні офіціанти тощо. Що ж робить в такому разі типовий супергерой?

Наприклад, телепортується в ліфт прямо крізь стіну, добряче налякавши всіх пасажирів.

Або лишає машину стояти в пробці й біжить собі пішки, куди йому треба, обганяючи звук.

Або за допомогою телекінезу тягне до себе мобільний термінал для оплати, організовуючи собі самообслуговування.

Серія відео наче питає: а що зробила б пересічна людина? А людина, у якої є смарт-годинник Fadelite? (І разом з ним досить близький еквівалент тих суперздібностей, які ми звикли бачити у кіно.)

Самоіронія не завадить нікому. Навіть супергерою.

Ця серія відео є прямим продовженням цьогорічної весняно-літньої кампанії «For Successful Living SS20», у якій супергерої живуть серед нас. І навіть знімаються в кіно. Щоправда, від численних невдалих дублів не застрахований ніхто, які б можливості перед людиною не відкривали надприродні здібності.

Тобто у світі, де супергерої таки існують, успішне життя вимагає не стільки надприродних здібностей, скільки впевненості в собі та здорової іронії.

Джерело

Серед попередніх кампаній Diesel можна було побачити одяг, пошитий з вірусостійкої джинсової тканини, а також одяг з повторно переробленої сировини, такої як бавовна та пластикові пляшки.

А серед речей, які одягом не є, бренд Diesel долучився до створення напівпрозорих дорожніх сумок, які є алегорією на соцмережі, а також почав виходити на ринок нерухомості, позиціонуючи це як продаж футболок з бонусом.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MEGOGO

MEGOGO виповнилось 9 років: підсумки та аналіз 2020 року

MEGOGO відсвяткував своє 9-річчя. Завдяки сміливим інноваційним рішенням та стрімкому росту компанія стала одним із найбільших медіасервісів Східної Європи. Із ...

В Instagram запустили інтерактивний проєкт про камінг-аут «Неочікувані сторіз»

В Instagram запустили інтерактивний проєкт про камінг-аут «Неочікувані сторіз»

Три герої — гей, лесбійка та бісексуалка, — в сторіз вперше розказують про свою сексуальну орієнтацію. Користувачі можуть обрати власний ...

У В’єтнамі ЮНІСЕФ робить вуличні урни з мотоциклів

ЮНІСЕФ та агенція Happiness Saigon абсолютно серйозно запросили людей перетворити свої мотоцикли на вуличні урни, щоб перехожі могли викидати туди сміття.

Щасливі бути разом. ЦУМ презентує новорічні вітрини

ЦУМ Київ вже традиційно відкриває новорічний сезон у Києві презентацією святкових вітрин, які цьогоріч присвячені темі «Щасливі бути разом». Головна ...

Альфа-Банк разом з агенцією Bickerstaff.666 видали інструкцію із застосування: як врятувати 2020 рік

Альфа-Банк та агенція Bickerstaff.666 видали інструкцію із застосування: як врятувати 2020 рік

За всіма відчуттями 2020 рік, як вічне колесико загрузки, яке крутиться, та ніяк не грузиться, до якого додали: епідемію, карантин, ...

Dentsu Ukraine: 67% рекламодавців планують використовувати аналітику даних для поліпшення споживчого сервісу

Як розвиватиметься бізнес після 2020: опитування dentsu Ukraine

Комунікаційна група dentsu Ukraine провела опитування серед представників маркетингових департаментів на тему «Як буде розвиватися бізнес після 2020: Сервіс. Довіра. ...