Diesel позиціонує свій смарт-годинник як еквівалент суперздібностей

Кампанія, присвячена смарт-годиннику Diesel та створена агенцією Publicis Italy, позиціонує різноманітні смарт-функції як своєрідний еквівалент суперздібностей. У цій кампанії Diesel можна побачити ряд супергероїв, що послуговуються годинником, який, за задумом, здатен подолати відстань від простого смертного до людини з надприродними здібностями для всіх своїх користувачів.

В руках трьох таких обдарованих людей ми й бачимо новий смарт-годинник Diesel On Fadelite. Він є не просто модним аксесуаром, а й супроводжує їх крізь типові повсякденні неприємності, знайомі всім нам: затори на дорогах, ліфт, що не зупиняється на потрібному поверсі, неуважні офіціанти тощо. Що ж робить в такому разі типовий супергерой?

Наприклад, телепортується в ліфт прямо крізь стіну, добряче налякавши всіх пасажирів.

Або лишає машину стояти в пробці й біжить собі пішки, куди йому треба, обганяючи звук.

Або за допомогою телекінезу тягне до себе мобільний термінал для оплати, організовуючи собі самообслуговування.

Серія відео наче питає: а що зробила б пересічна людина? А людина, у якої є смарт-годинник Fadelite? (І разом з ним досить близький еквівалент тих суперздібностей, які ми звикли бачити у кіно.)

Самоіронія не завадить нікому. Навіть супергерою.

Ця серія відео є прямим продовженням цьогорічної весняно-літньої кампанії «For Successful Living SS20», у якій супергерої живуть серед нас. І навіть знімаються в кіно. Щоправда, від численних невдалих дублів не застрахований ніхто, які б можливості перед людиною не відкривали надприродні здібності.

Тобто у світі, де супергерої таки існують, успішне життя вимагає не стільки надприродних здібностей, скільки впевненості в собі та здорової іронії.

Джерело

Серед попередніх кампаній Diesel можна було побачити одяг, пошитий з вірусостійкої джинсової тканини, а також одяг з повторно переробленої сировини, такої як бавовна та пластикові пляшки.

А серед речей, які одягом не є, бренд Diesel долучився до створення напівпрозорих дорожніх сумок, які є алегорією на соцмережі, а також почав виходити на ринок нерухомості, позиціонуючи це як продаж футболок з бонусом.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Екс-керівник Crello Назар Беген приєднався до PromoRepublic

Назар Беген став директором з маркетингу PromoRepublic, міжнародної платформи з автоматизації роботи з соціальними мережами. Перш ніж приєднатися до команди ...

Кейс AIR Brands: інфлюенсери про відповідальне ставлення до тварин і гру для дітей від Happy Paw і Purina

Діти часто мріють про собаку, але не всі усвідомлюють, що тварина — це не тільки радість, а й відповідальність. Бренд ...

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Реклама на поштових марках. Частина друга: українська практика

З перших випусків поштові марки незалежної України привернули увагу світової філателістичної спільноти. І не лише тому, що на мапі з’явилася ...