Diesel и Coca Cola выпустили совместную коллекцию одежды

Этой осенью два знаковых бренда, Diesel и Coca-Cola, объединили свои усилия для создания The (Re) Collection; коллекция включает одежду из переработанных материалов.

Новая коллекция включает в себя одежду из таких материалов  как переработанный ПЭТ, полученный из пластиковых бутылок, и переработанный хлопок, чтобы создать свежую, современную интерпретацию эстетики повседневной одежды Diesel в сочетании с символикой Coca-Cola.

Коллекция (Re) будет доступна в течение ограниченного времени с 27 сентября, просто отсканировав любой логотип по переработке по всему миру, и вы получаете доступ к эксклюзивному сайту на diesel.com, где можно приобрести коллекцию до ее официального выпуска в магазинах по всему миру.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керуючий партнер і ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.