У фільмі «День бабака» персонаж Білла Мюррея у відчаї шукає спосіб, як перестати проживати один і той самий день знову й знову. В якийсь момент він навіть намагається накласти на себе руки, розбившись на червоній «Шевроле». Проте у своєму ролику до Супербоулу компанія Jeep вирішила по-новому глянути на цю класику кінематографу. Мюррей повертається. От тільки цього разу його персонаж набагато щасливіший.

Ролик від чиказької агенції Highdive обігрує той факт, що цього року, вдруге за всю історію, Супербоул дійсно припадає на День бабака.

Це відео навіть опублікували о шостій ранку, саме тоді, коли спрацьовує будильник у злощасного Філа Коннорса. Але розпач його триває недовго, варто йому лише побачити новенький Jeep Gladiator за обшарпаною Шевроле (шпилька в бік конкурента). І знову він вирішує прихопити з собою бабака.

У прес-релізі компанія Jeep повідомила, що вона тісно співпрацювала з Sony Pictures, щоб зробити ролик цілком у дусі оригінального фільму 1993 року. Для автентичності бренд навіть придбав права на використання тієї самої пісні («I Got You Babe» Sonny & Cher), яка звучить у фільмі щоранку.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

Илья и Катя Ануфриенко

6 советов «молодым львам» от участников YLC 2019 Ильи и Катерины Ануфриенко

Несмотря на то, что локальный конкурс Young Lions Competitions Ukraine 2020 перенес даты проведения, это не значит, что нужно откладывать ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.