Да поразит молния наших конкурентов (ВИДЕО)

Кампания разработана агентством BWM Dentsu и помимо ambient-решения в наружной рекламе включает размещение на ТВ и на радио.

 

Рекламистам известно множество примеров использования outdoor в качестве площадки для ведения войн между брендами. Изюминка кейса, реализованного в Мельбурне, состоит в том, что его участникам удалось приподнять эти отношения над землёй.

 

Сайт по продаже новых и б/у автомобилей CarsGuide выкупил суперсайт перед офисом своего конкурента CarSales и разместил на нём воззвание: «Да поразит молния тех, кто продаёт дилерам ваши персональные данные». И возглас был услышан, ведь ровно над офисом CarSales завис аэростат в виде молнии, который вместе с суперсайтом находчивого CarsGuide находился в зоне видимости проезжающих мимо автомобилистов.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій рекламній кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Вебінар: Як брендам бути готовими до змін в ідентифікації користувачів в інтернеті

9 липня відбудеться безкоштовний вебінар «Data-driven стратегії 2020: як бренди готуються до світу без cookies» від Admixer. Один з найбільших ...

У Швеції МакДональдз надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків

Замість іграшки в наборах Happy Meal Senior містяться малюнки, намальовані дітлахами власноруч для своїх дідусів та бабусь.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...