Coca-Cola малює комікси та закликає до емпатії

Агенція Wieden+Kennedy та режисер Стів Роджерс (Steve Rogers) з Somesuch створили для Coca-Cola кампанію у стилі коміксів, яка закликає до емпатії.

Надворі 2020 рік, і рівень ввічливості у політичному, соціальному та онлайн дискурсах впав нижче плінтуса. А з огляду на те, що час виборів у США дедалі ближче, навряд чи ця ситуація виправиться у досяжному майбутньому. Ось чому бренд Coca-Cola, для якого щастя та відкритість – одні з головних цінностей, вирішив у своїй новій кампанії для Західної Європи принести у світ трохи емпатії. А боротися він вирішив з розколом у сучасному суспільстві, змушуючи глядачів замислитися, чи й самі вони не схильні до того, щоб затикати вуха та ігнорувати іншу точку зору.

Відео від Стіва Роджерса починається з того, що ми бачимо пару, яка лається у машині. І чим запекліша суперечка, тим більше тріщин починає від них розходитися.

Майстрам комп’ютерної графіки зі студії Time Based Arts довелося чимало попрацювати над цим роликом. Адже чим сильніше вирують пристрасті, тим більше тріщать по швах будинки. Та й ігрові персонажі вириваються з моніторів, несучи з собою все більше руйнації. Завершується відео тим простим нагадуванням, що «так світ не врятуєш».

Ролик супроводжується зовнішньою рекламою у стилі ретро, яка також закликає до емпатії. Ця реклама – щось на кшталт коміксів 1960-х років, витриманих у кольоровій гамі Coca-Cola – червоне, біле та чорне. Цим рекламні постери дуже нагадують класичні плакати з правилами «як треба та як не треба робити», які свого часу можна було побачити у всіх публічних місцях.

ДНК бренда

За словами Волтера Сузіні (Walter Susini), віце-президента Coca-Cola з питань маркетингу по регіону EMEA, це відчуття єдності у тяжкі часи – невіддільне від ДНК бренда. У 1969 році вони показували разом білих та афро-американських хлопців, кидаючи виклик расовій сегрегації у Атланті. А у 2013 кампанія «Small World» намагалася примирити жителів Індії та Пакистану.

Тож, хоча кампанія 2020 року викликана нещодавніми подіями, проте спирається вона на довгу історію бренд-маркетингу Coca-Cola. «Це було місією бренда, ще до того, як поняття «місія бренда» взагалі з’явилося», – стверджує Волтер Сузіні. «Світ змінився. Зараз у ньому стало ще більше ворожнечі. І наша задача об’єднати людей стала важчою. Але не стала неможливою».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...

Пиво та страхування: коли пес є обличчям рекламної кампанії

«Поганий пес» є обличчям рекламної кампанії Budget Direct, а в кампанії Budweiser він конкурує з людиною за право володіти диваном.

Ініціатива Walk Free через популярні в YouTube жанри показує проблему сучасного рабства

Щоб показати проблему сучасного рабства, відео імітує челендж з виготовлення іграшки, майстер-клас з макіяжу та екскурсію розкішним будинком.

Альтернативні емодзі шведського ілюстратора: мінімалізм та багатозначність

Разом із видавничим домом Nieves ілюстратор Андреас Самуельссон створив свої альтернативні емодзі, які не містять нічого зайвого.

Бот-кухар Kroger розповість, що можна зготувати з того, що є в домі

Розробники стверджують, що бот-кухар Kroger вміє розпізнавати 2000 інгредієнтів, а його «кулінарна книга» містить десь 20000 рецептів.