Coca-Cola малює комікси та закликає до емпатії

Агенція Wieden+Kennedy та режисер Стів Роджерс (Steve Rogers) з Somesuch створили для Coca-Cola кампанію у стилі коміксів, яка закликає до емпатії.

Надворі 2020 рік, і рівень ввічливості у політичному, соціальному та онлайн дискурсах впав нижче плінтуса. А з огляду на те, що час виборів у США дедалі ближче, навряд чи ця ситуація виправиться у досяжному майбутньому. Ось чому бренд Coca-Cola, для якого щастя та відкритість – одні з головних цінностей, вирішив у своїй новій кампанії для Західної Європи принести у світ трохи емпатії. А боротися він вирішив з розколом у сучасному суспільстві, змушуючи глядачів замислитися, чи й самі вони не схильні до того, щоб затикати вуха та ігнорувати іншу точку зору.

Відео від Стіва Роджерса починається з того, що ми бачимо пару, яка лається у машині. І чим запекліша суперечка, тим більше тріщин починає від них розходитися.

Майстрам комп’ютерної графіки зі студії Time Based Arts довелося чимало попрацювати над цим роликом. Адже чим сильніше вирують пристрасті, тим більше тріщать по швах будинки. Та й ігрові персонажі вириваються з моніторів, несучи з собою все більше руйнації. Завершується відео тим простим нагадуванням, що «так світ не врятуєш».

Ролик супроводжується зовнішньою рекламою у стилі ретро, яка також закликає до емпатії. Ця реклама – щось на кшталт коміксів 1960-х років, витриманих у кольоровій гамі Coca-Cola – червоне, біле та чорне. Цим рекламні постери дуже нагадують класичні плакати з правилами «як треба та як не треба робити», які свого часу можна було побачити у всіх публічних місцях.

ДНК бренда

За словами Волтера Сузіні (Walter Susini), віце-президента Coca-Cola з питань маркетингу по регіону EMEA, це відчуття єдності у тяжкі часи – невіддільне від ДНК бренда. У 1969 році вони показували разом білих та афро-американських хлопців, кидаючи виклик расовій сегрегації у Атланті. А у 2013 кампанія «Small World» намагалася примирити жителів Індії та Пакистану.

Тож, хоча кампанія 2020 року викликана нещодавніми подіями, проте спирається вона на довгу історію бренд-маркетингу Coca-Cola. «Це було місією бренда, ще до того, як поняття «місія бренда» взагалі з’явилося», – стверджує Волтер Сузіні. «Світ змінився. Зараз у ньому стало ще більше ворожнечі. І наша задача об’єднати людей стала важчою. Але не стала неможливою».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

Людство + технології — разом ми зможемо! Нова світова кампанія Vodafone

Vodafone оновлює своє позиціонування на світовому ринку, головною ідеєю якого є те, чого може досягти людський дух, поєднавшись із технологіями. ...