Coca-Cola малює комікси та закликає до емпатії

Агенція Wieden+Kennedy та режисер Стів Роджерс (Steve Rogers) з Somesuch створили для Coca-Cola кампанію у стилі коміксів, яка закликає до емпатії.

Надворі 2020 рік, і рівень ввічливості у політичному, соціальному та онлайн дискурсах впав нижче плінтуса. А з огляду на те, що час виборів у США дедалі ближче, навряд чи ця ситуація виправиться у досяжному майбутньому. Ось чому бренд Coca-Cola, для якого щастя та відкритість – одні з головних цінностей, вирішив у своїй новій кампанії для Західної Європи принести у світ трохи емпатії. А боротися він вирішив з розколом у сучасному суспільстві, змушуючи глядачів замислитися, чи й самі вони не схильні до того, щоб затикати вуха та ігнорувати іншу точку зору.

Відео від Стіва Роджерса починається з того, що ми бачимо пару, яка лається у машині. І чим запекліша суперечка, тим більше тріщин починає від них розходитися.

Майстрам комп’ютерної графіки зі студії Time Based Arts довелося чимало попрацювати над цим роликом. Адже чим сильніше вирують пристрасті, тим більше тріщать по швах будинки. Та й ігрові персонажі вириваються з моніторів, несучи з собою все більше руйнації. Завершується відео тим простим нагадуванням, що «так світ не врятуєш».

Ролик супроводжується зовнішньою рекламою у стилі ретро, яка також закликає до емпатії. Ця реклама – щось на кшталт коміксів 1960-х років, витриманих у кольоровій гамі Coca-Cola – червоне, біле та чорне. Цим рекламні постери дуже нагадують класичні плакати з правилами «як треба та як не треба робити», які свого часу можна було побачити у всіх публічних місцях.

ДНК бренда

За словами Волтера Сузіні (Walter Susini), віце-президента Coca-Cola з питань маркетингу по регіону EMEA, це відчуття єдності у тяжкі часи – невіддільне від ДНК бренда. У 1969 році вони показували разом білих та афро-американських хлопців, кидаючи виклик расовій сегрегації у Атланті. А у 2013 кампанія «Small World» намагалася примирити жителів Індії та Пакистану.

Тож, хоча кампанія 2020 року викликана нещодавніми подіями, проте спирається вона на довгу історію бренд-маркетингу Coca-Cola. «Це було місією бренда, ще до того, як поняття «місія бренда» взагалі з’явилося», – стверджує Волтер Сузіні. «Світ змінився. Зараз у ньому стало ще більше ворожнечі. І наша задача об’єднати людей стала важчою. Але не стала неможливою».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Новорічна реклама без оленів від Bolt: кампанія з України здобула два золота Effie Awards Europe 2021

Новорічна реклама Bolt здобула два золота однієї з найавторитетніших європейських щорічних премій в галузі маркетингових комунікацій ― Effie Awards Europe ...

Плюшеве зайченя привертає увагу до хвороби, яку складно діагностувати

Плюшеве зайченя Барбару створюють на чарівній фабриці, але коли вона оживає, контроль якості швидко пожбурює її у сміття...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Дизайнери з Нідерландів розробили меблі-спортінвентар

Амстердамська дизайнерська студія H-O-TT придумала прототип концептуальних меблів, які за бажанням можна трансформувати в інвентар для занять спортом. Всього в ...

Міністерство закордонних справ та Український інститут запустили сайт про Україну для іноземних аудиторій

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив сайт про сучасну Україну для іноземних аудиторій — UKRAINE.UA. «Ми створили сайт UKRAINE.UA, аби ...

ДТЕК представив ексклюзивну серію марок

З нагоди 15-річчя ДТЕК презентує ексклюзивну лімітовану серію марок. Ілюстратором філателійного набору став український художник Богдан Сиротинский. Детальніше про марки ...