Червона Шапочка та Вовк – найкращі друзі в новій рекламі Rustlers

Це відео від агенції Droga5 London переповідає казку про Червону Шапочку геть інакше, ніж всі ми її пам’ятаємо. Історія, в якій Червона Шапочка та Вовк – найкращі друзі, є частиною рекламної кампанії бренду Rustlers, який випускає бургери швидкого приготування.

Ролик розпочинається традиційною сценою: Червона Шапочка приходить до будиночка бабусі, але натомість бачить там Вовка в її одязі. Але в наступний момент ми бачимо, що Вовк далеко не такий страшний, як його малюють.

У цьому відео, знятому Джеффом Лоу та продакшн-компанією Biscuit Films, Червона шапочка, звісно, усвідомлює, що Вовк – не її бабуся. Але вони все одно знаходять спільну мову. Розпочинається все з типових речей, за якими бабуся та онука можуть приємно провести час: випікання тістечок, танці, похід до перукарні тощо. Але потім найліпші друзі Червона Шапочка та Вовк вирушають на риболовлю, вправляються у важкій атлетиці та вдаються до дрібного вандалізму, коли женуть сільською дорогою у кабріолеті.

«Чи не дивно, коли хтось вже давно не з нами, але водночас постійно лишається присутнім у нашому житті?» – питає Вовк.

Ця робота Джеффа Лоу може похвалитися надзвичайною увагою до деталей, а монтаж комічних сценок є дуже влучним: Червона Шапочка неочікувано добре вправляється з биткою, в Вовк, коли нарешті подає голос, звучить вкрай ніяково.

Ще одне відео до цієї кампанії нагнітає атмосферу, справляючи враження, що буйні старшокласники ось-ось розпочнуть бійку.

От тільки конфлікт свій вони вирішують не кулаками, а танцювальним змаганням. Принаймні, доки вчитель не втручається і не псує всім розвагу. Шкільні суперники тут (так само як Червона Шапочка та Вовк) – найкращі друзі.

Оптимізм 2020 року

Новий слоган Rustlers «Краще, ніж ви думаєте» є на диво чесним. Зрештою, а як ще бренду напівфабрикатів боротися зі стереотипами, якими обросли у свідомості людей такі продукти?

«Краще, ніж ви думаєте» – це цілком в дусі нашого часу.

«Цього року все було гірше, ніж очікувалося. Тим важливіше для нас порадіти небагатьом речам, які насправді виявилися кращими, – зазначив креативний директор Droga5 Ед Редгрейв. – Взяти, наприклад, той факт, що бургери Rustlers таки справді на 100% з яловичини зроблені. Кращого від напівфабриката, який у мікрохвильовій печі розігрівають, годі й чекати. Особливо у цей 2020 рік».

Попередня робота Droga5 для цього бренду була не менш дивною. Тоді агенція зняла справжній повнометражний фільм у стилі німецького артхаузу і присвятила його історії бургера.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.