Червона Шапочка та Вовк – найкращі друзі в новій рекламі Rustlers

Це відео від агенції Droga5 London переповідає казку про Червону Шапочку геть інакше, ніж всі ми її пам’ятаємо. Історія, в якій Червона Шапочка та Вовк – найкращі друзі, є частиною рекламної кампанії бренду Rustlers, який випускає бургери швидкого приготування.

Ролик розпочинається традиційною сценою: Червона Шапочка приходить до будиночка бабусі, але натомість бачить там Вовка в її одязі. Але в наступний момент ми бачимо, що Вовк далеко не такий страшний, як його малюють.

У цьому відео, знятому Джеффом Лоу та продакшн-компанією Biscuit Films, Червона шапочка, звісно, усвідомлює, що Вовк – не її бабуся. Але вони все одно знаходять спільну мову. Розпочинається все з типових речей, за якими бабуся та онука можуть приємно провести час: випікання тістечок, танці, похід до перукарні тощо. Але потім найліпші друзі Червона Шапочка та Вовк вирушають на риболовлю, вправляються у важкій атлетиці та вдаються до дрібного вандалізму, коли женуть сільською дорогою у кабріолеті.

«Чи не дивно, коли хтось вже давно не з нами, але водночас постійно лишається присутнім у нашому житті?» – питає Вовк.

Ця робота Джеффа Лоу може похвалитися надзвичайною увагою до деталей, а монтаж комічних сценок є дуже влучним: Червона Шапочка неочікувано добре вправляється з биткою, в Вовк, коли нарешті подає голос, звучить вкрай ніяково.

Ще одне відео до цієї кампанії нагнітає атмосферу, справляючи враження, що буйні старшокласники ось-ось розпочнуть бійку.

От тільки конфлікт свій вони вирішують не кулаками, а танцювальним змаганням. Принаймні, доки вчитель не втручається і не псує всім розвагу. Шкільні суперники тут (так само як Червона Шапочка та Вовк) – найкращі друзі.

Оптимізм 2020 року

Новий слоган Rustlers «Краще, ніж ви думаєте» є на диво чесним. Зрештою, а як ще бренду напівфабрикатів боротися зі стереотипами, якими обросли у свідомості людей такі продукти?

«Краще, ніж ви думаєте» – це цілком в дусі нашого часу.

«Цього року все було гірше, ніж очікувалося. Тим важливіше для нас порадіти небагатьом речам, які насправді виявилися кращими, – зазначив креативний директор Droga5 Ед Редгрейв. – Взяти, наприклад, той факт, що бургери Rustlers таки справді на 100% з яловичини зроблені. Кращого від напівфабриката, який у мікрохвильовій печі розігрівають, годі й чекати. Особливо у цей 2020 рік».

Попередня робота Droga5 для цього бренду була не менш дивною. Тоді агенція зняла справжній повнометражний фільм у стилі німецького артхаузу і присвятила його історії бургера.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Cannes Lions 2019 : Day One

«Каннські Леви» 2021 оголосили голів журі

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році. Цього року до складу ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.