Червона Шапочка та Вовк – найкращі друзі в новій рекламі Rustlers

Це відео від агенції Droga5 London переповідає казку про Червону Шапочку геть інакше, ніж всі ми її пам’ятаємо. Історія, в якій Червона Шапочка та Вовк – найкращі друзі, є частиною рекламної кампанії бренду Rustlers, який випускає бургери швидкого приготування.

Ролик розпочинається традиційною сценою: Червона Шапочка приходить до будиночка бабусі, але натомість бачить там Вовка в її одязі. Але в наступний момент ми бачимо, що Вовк далеко не такий страшний, як його малюють.

У цьому відео, знятому Джеффом Лоу та продакшн-компанією Biscuit Films, Червона шапочка, звісно, усвідомлює, що Вовк – не її бабуся. Але вони все одно знаходять спільну мову. Розпочинається все з типових речей, за якими бабуся та онука можуть приємно провести час: випікання тістечок, танці, похід до перукарні тощо. Але потім найліпші друзі Червона Шапочка та Вовк вирушають на риболовлю, вправляються у важкій атлетиці та вдаються до дрібного вандалізму, коли женуть сільською дорогою у кабріолеті.

«Чи не дивно, коли хтось вже давно не з нами, але водночас постійно лишається присутнім у нашому житті?» – питає Вовк.

Ця робота Джеффа Лоу може похвалитися надзвичайною увагою до деталей, а монтаж комічних сценок є дуже влучним: Червона Шапочка неочікувано добре вправляється з биткою, в Вовк, коли нарешті подає голос, звучить вкрай ніяково.

Ще одне відео до цієї кампанії нагнітає атмосферу, справляючи враження, що буйні старшокласники ось-ось розпочнуть бійку.

От тільки конфлікт свій вони вирішують не кулаками, а танцювальним змаганням. Принаймні, доки вчитель не втручається і не псує всім розвагу. Шкільні суперники тут (так само як Червона Шапочка та Вовк) – найкращі друзі.

Оптимізм 2020 року

Новий слоган Rustlers «Краще, ніж ви думаєте» є на диво чесним. Зрештою, а як ще бренду напівфабрикатів боротися зі стереотипами, якими обросли у свідомості людей такі продукти?

«Краще, ніж ви думаєте» – це цілком в дусі нашого часу.

«Цього року все було гірше, ніж очікувалося. Тим важливіше для нас порадіти небагатьом речам, які насправді виявилися кращими, – зазначив креативний директор Droga5 Ед Редгрейв. – Взяти, наприклад, той факт, що бургери Rustlers таки справді на 100% з яловичини зроблені. Кращого від напівфабриката, який у мікрохвильовій печі розігрівають, годі й чекати. Особливо у цей 2020 рік».

Попередня робота Droga5 для цього бренду була не менш дивною. Тоді агенція зняла справжній повнометражний фільм у стилі німецького артхаузу і присвятила його історії бургера.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.