Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Для своєї нової рекрутингової кампанії Військово-морські сили США залучили ряд впливових креаторів з YouTube, запросивши їх продемонструвати свої вміння та позмагатися в майстерності з військовими моряками. Цього року челендж для моряків та інфлюенсерів під назвою Sailor VS відбувається вдруге.

Мета кампанії — показати, що Військово-морським силам потрібні люди різних професій, оскільки вибір посад для військовослужбовців також є дуже широким.

Останнім часом Військово-морські сили неодноразово зазначали, що молодь стала практично недосяжною для таких традиційних медіаканалів як, скажімо, телевізійна реклама. Водночас не можна було не помітити зростання ринку лідерів думок та того ентузіазму, який здатні викликати у фанатів їх улюблені креатори.

Серед популярних відеоблогерів, які згодилися на челендж для моряків та інфлюенсерів, є будівельник, барабанщиця, інженер та шеф-кухар.

Боб Клагетт (Bob Clagett) п’ять років тому облишив свою роботу програміста, щоб, за його словами, «майструвати всяку всячину». В ході Sailor VS йому довелося позмагатися з морським інженером Військово-морських сил США у спорудженні мобільного укриття (такі використовуються в ході рятувальних операцій після стихійних лих). А потім Клагетт та морські інженери продемонстрували своє вміння будувати практично з нічого, коли наявних ресурсів дуже мало.

Крістіна Шіано (Kristina Schiano), барабанщиця з Брукліну, яка опанувала цей музичний інструмент самотужки, виконала кавер однієї з пісень духового оркестру Військово-морських сил. А потім вони всі разом зіграли дещо зі своїх улюблених музичних треків.

Пітер Шріпол (Peter Sripol) — механік-самоучка. Інженерна справа — то його пристрасть. Читачі його відеоблогу могли бачити, як він будував робочі моделі літаків, моторних човнів, підводних човнів та роботів. Разом із помічником авіаційного машиніста він відправив у політ модель літака F-18. А потім вони позмагалися, хто швидше підготує цілком реальний знятий з винищувача двигун до запуску.

Джошуа Вайсман (Joshua Weissman) — професійний шеф-кухар, який наразі з дому публікує відео про їжу та кулінарію. В ході челенджу Sailor VS він запросив на свою кухню військового кухаря і вони перевірили, хто з них зготує більше курчат «каччіаторе» за обмежений проміжок часу.

Джерело 1, 2

А Повітряні сили США свого часу в розпал карантину створили пазл рекордних розмірів, який складається з понад мільйона шматочків.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.

Британська компанія Moodbeam розробила браслет для визначення емоцій співробітників

Британська компанія Moodbeam розробила гаджет, який допоможе керівникам контролювати емоційний стан співробітників. Щоб передати дані, користувачу гаджету потрібно натиснути одну ...