Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Для своєї нової рекрутингової кампанії Військово-морські сили США залучили ряд впливових креаторів з YouTube, запросивши їх продемонструвати свої вміння та позмагатися в майстерності з військовими моряками. Цього року челендж для моряків та інфлюенсерів під назвою Sailor VS відбувається вдруге.

Мета кампанії — показати, що Військово-морським силам потрібні люди різних професій, оскільки вибір посад для військовослужбовців також є дуже широким.

Останнім часом Військово-морські сили неодноразово зазначали, що молодь стала практично недосяжною для таких традиційних медіаканалів як, скажімо, телевізійна реклама. Водночас не можна було не помітити зростання ринку лідерів думок та того ентузіазму, який здатні викликати у фанатів їх улюблені креатори.

Серед популярних відеоблогерів, які згодилися на челендж для моряків та інфлюенсерів, є будівельник, барабанщиця, інженер та шеф-кухар.

Боб Клагетт (Bob Clagett) п’ять років тому облишив свою роботу програміста, щоб, за його словами, «майструвати всяку всячину». В ході Sailor VS йому довелося позмагатися з морським інженером Військово-морських сил США у спорудженні мобільного укриття (такі використовуються в ході рятувальних операцій після стихійних лих). А потім Клагетт та морські інженери продемонстрували своє вміння будувати практично з нічого, коли наявних ресурсів дуже мало.

Крістіна Шіано (Kristina Schiano), барабанщиця з Брукліну, яка опанувала цей музичний інструмент самотужки, виконала кавер однієї з пісень духового оркестру Військово-морських сил. А потім вони всі разом зіграли дещо зі своїх улюблених музичних треків.

Пітер Шріпол (Peter Sripol) — механік-самоучка. Інженерна справа — то його пристрасть. Читачі його відеоблогу могли бачити, як він будував робочі моделі літаків, моторних човнів, підводних човнів та роботів. Разом із помічником авіаційного машиніста він відправив у політ модель літака F-18. А потім вони позмагалися, хто швидше підготує цілком реальний знятий з винищувача двигун до запуску.

Джошуа Вайсман (Joshua Weissman) — професійний шеф-кухар, який наразі з дому публікує відео про їжу та кулінарію. В ході челенджу Sailor VS він запросив на свою кухню військового кухаря і вони перевірили, хто з них зготує більше курчат «каччіаторе» за обмежений проміжок часу.

Джерело 1, 2

А Повітряні сили США свого часу в розпал карантину створили пазл рекордних розмірів, який складається з понад мільйона шматочків.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

Людство + технології — разом ми зможемо! Нова світова кампанія Vodafone

Vodafone оновлює своє позиціонування на світовому ринку, головною ідеєю якого є те, чого може досягти людський дух, поєднавшись із технологіями. ...

WOG випустила LOL-комбо пропозиції, які придумали клієнти

До 1 квітня мережа АЗК WOG випустила серію постерів із наборами LOL-комбо. Авторами таких наборів WOG стали самі клієнти. «Ми ...