Бутылка, которая вдохновляет

На создание дизайнерской версии бутылки диетической Coca-Cola Джонатана Андерсона вдохновили цветные узоры на трикотажных нарядах из осенне-зимней коллекции дизайнера. Новые бутылки Diet Coke поступят в продажу уже в конце июля текущего года. А с 17 августа в сети британских магазинов Harvey Nichols за 25 фунтов стерлингов можно будет приобрести выпущенный ограниченным тиражом коллекционный набор, в который также войдут дизайнерские бутылки диетического напитка.

 

 

«Я считаю, что Diet Coke — это настоящая икона поп-культуры, поэтому был очень взволнован, когда получил предложения оставить свой след в истории этого бренда», отметил Джонатан Андерсон.

Coca-Cola не в первый раз сотрудничает с модными дизайнерами. Так, в 2012 году дизайн для бутылок Diet Coke разрабатывал французский модельер Жан Поль Готье. А годом ранее коллекцию гламурных бутылочек Diet Coke разрабатывал знаменитый кутюрье Карл Лагерфельд.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...