Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

У цей непевний час світ перетворився на доволі сумне місце, тож якщо вам зараз вкрай потрібно бодай чимось розвеселитися, як варіант можна запропонувати нове музичне відео режисера та дизайнера Юзефа (Yousef) з британської кіностудії PRETTYBIRD. Йому вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи (Piero Pirupa) з нового треку «Braindead (Heroin Kills)» на дійсно химерний кліп, який закликає глядачів понад усе уникати наркотиків.

У центрі дійства опинився актор Шон Вільямсон (Shaun Williamson), відомий у Великобританії як Баррі з серіалу «EastEnders». Баррі (тобто Шон) доволі довго лишався невіддільною частиною цієї мильної опери, аж доки його персонажа не скинула в урвище молода дружина.

Перші сцени ролика наслідують соціальну рекламу 1990-х років, коли телеведучий серйозно розповідає про небезпеку наркотиків та пігулок не за рецептом. Навіть якість та формат зображення імітують запис на відеокасеті тих часів. А потім все летить шкереберть і перетворюється на всіляку бридоту.

Мозок телеведучого починає жити власним життям і, як і застерігав текст пісні, тікає з черепу та робить ручкою своєму безвідповідальному власникові. А завдяки майстерній анімації та роботі зі спецефектами Юзефу вдалося навіть зобразити крихітні версії міні-Вільямсона.

Кульмінація всього цього настає тоді, коли актора починає нудити власними мініатюрними копіями, наче якусь гротескну матрьошку. Аж доки він не здувається абсолютно порожній всередині, служачи всім пересторогою, що наркотики – то не жарти.

Чудернацький політ фантазії

Для того, щоб створити цей химерний кліп, Юзеф залучив до роботи цілу команду 2D- та 3D-художників з усього світу.

Режисер розповідав, що музичний лейбл П’єро Пірупи висунув йому дві основні вимоги: у кліпі мала знятися якась знаменитість, і рухи губ повинні були синхронізуватися з текстом пісні. І оскільки на той момент трек був довжиною у чотири хвилини, режисер вирішив зробити це відео цікавішим та додати йому екшену. А для цього у ньому треба було побудувати історію. Звідси й з’явилася ідея кампанії проти наркотиків.

Пульсуючі кадри з очами та мозком відтворюють ритм середини треку. А міні-Шони спали режисерові на думку тому, що вокал на цьому відрізку звучить так, наче якісь малі чортенята стрибають навколо та скандують цю пісню.

Це музичне відео вийшло у той час, коли чимало людей на карантині готові вже на стінку дертися. І режисер сподівається, що його кліпу вдасться хоч на три хвилини відволікти своїх глядачів від переживань за нинішню ситуацію у світі.

Джерело

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...