Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

У цей непевний час світ перетворився на доволі сумне місце, тож якщо вам зараз вкрай потрібно бодай чимось розвеселитися, як варіант можна запропонувати нове музичне відео режисера та дизайнера Юзефа (Yousef) з британської кіностудії PRETTYBIRD. Йому вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи (Piero Pirupa) з нового треку «Braindead (Heroin Kills)» на дійсно химерний кліп, який закликає глядачів понад усе уникати наркотиків.

У центрі дійства опинився актор Шон Вільямсон (Shaun Williamson), відомий у Великобританії як Баррі з серіалу «EastEnders». Баррі (тобто Шон) доволі довго лишався невіддільною частиною цієї мильної опери, аж доки його персонажа не скинула в урвище молода дружина.

Перші сцени ролика наслідують соціальну рекламу 1990-х років, коли телеведучий серйозно розповідає про небезпеку наркотиків та пігулок не за рецептом. Навіть якість та формат зображення імітують запис на відеокасеті тих часів. А потім все летить шкереберть і перетворюється на всіляку бридоту.

Мозок телеведучого починає жити власним життям і, як і застерігав текст пісні, тікає з черепу та робить ручкою своєму безвідповідальному власникові. А завдяки майстерній анімації та роботі зі спецефектами Юзефу вдалося навіть зобразити крихітні версії міні-Вільямсона.

Кульмінація всього цього настає тоді, коли актора починає нудити власними мініатюрними копіями, наче якусь гротескну матрьошку. Аж доки він не здувається абсолютно порожній всередині, служачи всім пересторогою, що наркотики – то не жарти.

Чудернацький політ фантазії

Для того, щоб створити цей химерний кліп, Юзеф залучив до роботи цілу команду 2D- та 3D-художників з усього світу.

Режисер розповідав, що музичний лейбл П’єро Пірупи висунув йому дві основні вимоги: у кліпі мала знятися якась знаменитість, і рухи губ повинні були синхронізуватися з текстом пісні. І оскільки на той момент трек був довжиною у чотири хвилини, режисер вирішив зробити це відео цікавішим та додати йому екшену. А для цього у ньому треба було побудувати історію. Звідси й з’явилася ідея кампанії проти наркотиків.

Пульсуючі кадри з очами та мозком відтворюють ритм середини треку. А міні-Шони спали режисерові на думку тому, що вокал на цьому відрізку звучить так, наче якісь малі чортенята стрибають навколо та скандують цю пісню.

Це музичне відео вийшло у той час, коли чимало людей на карантині готові вже на стінку дертися. І режисер сподівається, що його кліпу вдасться хоч на три хвилини відволікти своїх глядачів від переживань за нинішню ситуацію у світі.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.