Индустрия развлечений предлагает немало возможностей заглянуть в жизнь голливудских семей. Но Кристен Белл и Дэкс Шепард на этом фоне выделяются особо. Их анекдотические жизненные истории мало похожи на ту прилизанную версию себя, которую обычно являют публике знаменитости.

И что еще им свойственно, так это порой просто брутальная честность. Особенно в том, что касается воспитания детей.

Это и обыграла в своей кампании фирма Lightlife, которая специализируется на растительных бургерах. Ролик «Попробуем честность» (A Taste of Honesty) подобно скрытой камере изображает несколько моментов из жизни, когда дети, как это обычно бывает, задают неудобные вопросы. И получают на них абсолютно честные ответы.

Все эти ситуации даже не нуждаются в контексте, настолько они жизненны.

И, конечно, ключевой момент видео наступает, когда Шепард вынужденно признает, что да, брюссельская капуста на вкус как [бииип!]. А бургеры с заменителем мяса, наоборот, весьма неплохи.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...