Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд Starburst відомий своїми цукерками у формі кубиків. Тому, коли він вирішив відійти від своєї усталеної традиції та створити довгі цукерки Starburst Swirlers, компанія відзначила цей момент рекламним роликом у вертикальному форматі. Відео, створене агенцією DDB Chicago, призначене для перегляду на мобільних пристроях, а отже має характерний для мобільного відео вертикальний формат. От тільки ідею вертикального контенту бренд інтерпретує з іронією.

Ролик, який «Краще переглядати вертикально» (Best Enjoyed Vertically), показує як відвідувачі перукарні намагаються жувати довгі цукерки у світі, де сила тяжіння поводиться якось дивно.

Цей ролик, режисером якого став Г’ю Шелмердайн (Guy Shelmerdine) зі студії Smuggler, було знято у спеціально побудованих декораціях, що оберталися навколо своєї осі. Завдяки цьому і справляється враження, наче персонажі діють у світі з силою тяжіння під кутом 90 градусів.

Як можна побачити із закулісного футажу кампанії «Best Enjoyed Vertically», знімальна команда спочатку збудувала декорації для перукарні, а потім пристебнула акторів до крісел та перевернула усю цю конструкцію набік. І далеко не кожна цукерка, відправлена у політ, поцілила так влучно, як це можна побачити, власне, у ролику.

Рональд Гаррісон (Ronald Harrison), бренд-менеджер Starburst, пояснив: «Ми визнаємо, що всюдисущі мобільні технології змінили практично кожен аспект нашого повсякденного життя. Зокрема, ми стали сприймати світ навколо нас вертикально – від книг та відео до зображень та реклами».

Заради справедливості слід зазначити, що бренд Starburst не є першим, кому спала на думку ідея відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів. Цього року в британському телесеріалі «Goes Wrong Show» можна було побачити 30-хвилинну серію, зняту переважно в декораціях «на боку».

Ось так виглядає тизер до цієї серії:

Вертикальний перегляд – ось що головне

Загальна тенденція до вертикального перегляду лишається беззаперечною. Як показали дослідження, користувачі смартфонів тримають їх вертикально 94% часу. Серед покоління міленіалів навіть горизонтальне відео часто не є достатнім стимулом, щоб перевернути екран: 70% з них просто продовжують дивитися його вертикально, як було з’ясовано AdNews.

Але найголовнішим тут є той факт, що вертикальні відео переглядаються до кінця майже вдвічі частіше, ніж горизонтальні.

Джерело

Що ж, принаймні це передбачення, зроблене міжнародним фотобанком Depositphotos на 2020 рік, справдилося.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...