Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд Starburst відомий своїми цукерками у формі кубиків. Тому, коли він вирішив відійти від своєї усталеної традиції та створити довгі цукерки Starburst Swirlers, компанія відзначила цей момент рекламним роликом у вертикальному форматі. Відео, створене агенцією DDB Chicago, призначене для перегляду на мобільних пристроях, а отже має характерний для мобільного відео вертикальний формат. От тільки ідею вертикального контенту бренд інтерпретує з іронією.

Ролик, який «Краще переглядати вертикально» (Best Enjoyed Vertically), показує як відвідувачі перукарні намагаються жувати довгі цукерки у світі, де сила тяжіння поводиться якось дивно.

Цей ролик, режисером якого став Г’ю Шелмердайн (Guy Shelmerdine) зі студії Smuggler, було знято у спеціально побудованих декораціях, що оберталися навколо своєї осі. Завдяки цьому і справляється враження, наче персонажі діють у світі з силою тяжіння під кутом 90 градусів.

Як можна побачити із закулісного футажу кампанії «Best Enjoyed Vertically», знімальна команда спочатку збудувала декорації для перукарні, а потім пристебнула акторів до крісел та перевернула усю цю конструкцію набік. І далеко не кожна цукерка, відправлена у політ, поцілила так влучно, як це можна побачити, власне, у ролику.

Рональд Гаррісон (Ronald Harrison), бренд-менеджер Starburst, пояснив: «Ми визнаємо, що всюдисущі мобільні технології змінили практично кожен аспект нашого повсякденного життя. Зокрема, ми стали сприймати світ навколо нас вертикально – від книг та відео до зображень та реклами».

Заради справедливості слід зазначити, що бренд Starburst не є першим, кому спала на думку ідея відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів. Цього року в британському телесеріалі «Goes Wrong Show» можна було побачити 30-хвилинну серію, зняту переважно в декораціях «на боку».

Ось так виглядає тизер до цієї серії:

Вертикальний перегляд – ось що головне

Загальна тенденція до вертикального перегляду лишається беззаперечною. Як показали дослідження, користувачі смартфонів тримають їх вертикально 94% часу. Серед покоління міленіалів навіть горизонтальне відео часто не є достатнім стимулом, щоб перевернути екран: 70% з них просто продовжують дивитися його вертикально, як було з’ясовано AdNews.

Але найголовнішим тут є той факт, що вертикальні відео переглядаються до кінця майже вдвічі частіше, ніж горизонтальні.

Джерело

Що ж, принаймні це передбачення, зроблене міжнародним фотобанком Depositphotos на 2020 рік, справдилося.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.