Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд Starburst відомий своїми цукерками у формі кубиків. Тому, коли він вирішив відійти від своєї усталеної традиції та створити довгі цукерки Starburst Swirlers, компанія відзначила цей момент рекламним роликом у вертикальному форматі. Відео, створене агенцією DDB Chicago, призначене для перегляду на мобільних пристроях, а отже має характерний для мобільного відео вертикальний формат. От тільки ідею вертикального контенту бренд інтерпретує з іронією.

Ролик, який «Краще переглядати вертикально» (Best Enjoyed Vertically), показує як відвідувачі перукарні намагаються жувати довгі цукерки у світі, де сила тяжіння поводиться якось дивно.

Цей ролик, режисером якого став Г’ю Шелмердайн (Guy Shelmerdine) зі студії Smuggler, було знято у спеціально побудованих декораціях, що оберталися навколо своєї осі. Завдяки цьому і справляється враження, наче персонажі діють у світі з силою тяжіння під кутом 90 градусів.

Як можна побачити із закулісного футажу кампанії «Best Enjoyed Vertically», знімальна команда спочатку збудувала декорації для перукарні, а потім пристебнула акторів до крісел та перевернула усю цю конструкцію набік. І далеко не кожна цукерка, відправлена у політ, поцілила так влучно, як це можна побачити, власне, у ролику.

Рональд Гаррісон (Ronald Harrison), бренд-менеджер Starburst, пояснив: «Ми визнаємо, що всюдисущі мобільні технології змінили практично кожен аспект нашого повсякденного життя. Зокрема, ми стали сприймати світ навколо нас вертикально – від книг та відео до зображень та реклами».

Заради справедливості слід зазначити, що бренд Starburst не є першим, кому спала на думку ідея відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів. Цього року в британському телесеріалі «Goes Wrong Show» можна було побачити 30-хвилинну серію, зняту переважно в декораціях «на боку».

Ось так виглядає тизер до цієї серії:

Вертикальний перегляд – ось що головне

Загальна тенденція до вертикального перегляду лишається беззаперечною. Як показали дослідження, користувачі смартфонів тримають їх вертикально 94% часу. Серед покоління міленіалів навіть горизонтальне відео часто не є достатнім стимулом, щоб перевернути екран: 70% з них просто продовжують дивитися його вертикально, як було з’ясовано AdNews.

Але найголовнішим тут є той факт, що вертикальні відео переглядаються до кінця майже вдвічі частіше, ніж горизонтальні.

Джерело

Що ж, принаймні це передбачення, зроблене міжнародним фотобанком Depositphotos на 2020 рік, справдилося.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.