Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Австралійський бренд Sheridan, що випускає рушники, разом із агенцією Fabric\TBWA Sydney створив кампанію, в якій зобразив властивості своєї продукції сучасним танцем. Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company.

Бренд Sheridan ось уже впродовж 50 років постійно вдосконалює якість волокон та виробничі технології своєї продукції. Тому у світі танцю він вирішив створити для своїх споживачів дещо захопливе та сповнене енергії. Завданням Sydney Dance Company було за допомогою хореографії відтворити саму ідею, чому бренд Sheridan відрізняється від інших аналогічних йому.

Результат цієї колаборації цілком відповідає ідеї бренда Sheridan додати трохи краси в буденні речі.

Джерело

Якщо ж ви надаєте перевагу балету перед сучасним танцем, вас можуть зацікавити ось ці виступи на крихітній сцені для перегляду на смартфоні.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.