Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

Так звана «Бліда блакитна цятка» – одна з найвідоміших фотографій в історії людства і символ природозахисного руху. Її було зроблено у 1990 році космічним апаратом «Вояджер-1» з відстані близько 6 мільярдів кілометрів від Землі. Ідея цього знімку належить астроному Карлу Сагану, який переконав NASA розвернути камеру «Вояджера», щоб наостанок сфотографувати нашу планету, перш ніж апарат покине Сонячну систему. Пізніше, роздумуючи над значенням цього фото у своїй однойменній книзі, науковець закликав людство берегти Землю, «наш єдиний дім».

До цієї іконічної промови вже зверталися в рекламі. У 2017 році компанія Apple використала її фрагмент у своєму відео, після того як США вийшли з Паризької угоди, яка мала боротися зі зміною клімату. Але, коли у тому ж таки 2017 році Fiat Chrysler, материнська компанія Jeep, звернулася до Енн Друян, вдови Карла Сагана, з проханням дозволити їй використати інший фрагмент цієї промови, щоб представити свою нову модель, Друян відмовила. Вона сказала повернутися до неї тоді, коли Fiat Chrysler зробить нарешті електричний джип. Пройшло рівно два роки і гендиректор Fiat Chrysler Олів’є Франсуа зателефонував їй зі словами: «Ми зробили тобі машину, Енні». Тож тепер у своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику. Присвячено його гібридній моделі Wrangler 4xe.

Це відео від агенції Doner містить вражаючі картини природи разом із моментами з історії людства (в яких де-не-де можна побачити джипи).

Відповідальний крок для Jeep

За кожен перегляд відео від початку до кінця Jeep робить благодійну пожертву на користь природозахисної організації. Це відео, де Jeep цитує Карла Сагана, було оприлюднене саме в той час, коли все західне узбережжя США охоплене лісовими пожежами, наочно демонструючи, що зміна клімату – не вигадка і не щось дуже віддалене у часі.

«Jeep зараз перебуває у процесі електрифікації свого модельного ряду, і ми вважаємо, що правильний маркетинг такого кроку вкрай важливий. Адже це – не просто технічне вдосконалення, а нова сторінка для нашого бренда, – пояснив Олів’є Франсуа. – Ми почуваємося зобов’язаними підтримати універсальне послання про необхідність берегти нашу планету. Робимо ми це, даючи нашій глобальній аудиторії можливість підтримати водночас дві дуже важливі для нас ініціативи, покликані протидіяти кліматичним змінам. Для участі в них людині достатньо лише переглянути наш проморолик у соціальних медіа».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...