Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

Так звана «Бліда блакитна цятка» – одна з найвідоміших фотографій в історії людства і символ природозахисного руху. Її було зроблено у 1990 році космічним апаратом «Вояджер-1» з відстані близько 6 мільярдів кілометрів від Землі. Ідея цього знімку належить астроному Карлу Сагану, який переконав NASA розвернути камеру «Вояджера», щоб наостанок сфотографувати нашу планету, перш ніж апарат покине Сонячну систему. Пізніше, роздумуючи над значенням цього фото у своїй однойменній книзі, науковець закликав людство берегти Землю, «наш єдиний дім».

До цієї іконічної промови вже зверталися в рекламі. У 2017 році компанія Apple використала її фрагмент у своєму відео, після того як США вийшли з Паризької угоди, яка мала боротися зі зміною клімату. Але, коли у тому ж таки 2017 році Fiat Chrysler, материнська компанія Jeep, звернулася до Енн Друян, вдови Карла Сагана, з проханням дозволити їй використати інший фрагмент цієї промови, щоб представити свою нову модель, Друян відмовила. Вона сказала повернутися до неї тоді, коли Fiat Chrysler зробить нарешті електричний джип. Пройшло рівно два роки і гендиректор Fiat Chrysler Олів’є Франсуа зателефонував їй зі словами: «Ми зробили тобі машину, Енні». Тож тепер у своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику. Присвячено його гібридній моделі Wrangler 4xe.

Це відео від агенції Doner містить вражаючі картини природи разом із моментами з історії людства (в яких де-не-де можна побачити джипи).

Відповідальний крок для Jeep

За кожен перегляд відео від початку до кінця Jeep робить благодійну пожертву на користь природозахисної організації. Це відео, де Jeep цитує Карла Сагана, було оприлюднене саме в той час, коли все західне узбережжя США охоплене лісовими пожежами, наочно демонструючи, що зміна клімату – не вигадка і не щось дуже віддалене у часі.

«Jeep зараз перебуває у процесі електрифікації свого модельного ряду, і ми вважаємо, що правильний маркетинг такого кроку вкрай важливий. Адже це – не просто технічне вдосконалення, а нова сторінка для нашого бренда, – пояснив Олів’є Франсуа. – Ми почуваємося зобов’язаними підтримати універсальне послання про необхідність берегти нашу планету. Робимо ми це, даючи нашій глобальній аудиторії можливість підтримати водночас дві дуже важливі для нас ініціативи, покликані протидіяти кліматичним змінам. Для участі в них людині достатньо лише переглянути наш проморолик у соціальних медіа».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Чотири діджитал-тренди, якими варто скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021

Очільниця маркетингової компанії The Word Pro розповіла про діджитал-тренди в соцмережах, якими є сенс скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021.

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...