Бренд-агенція UAGENCY  зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню їхньої ефективності на території можливостей в Україні.

Три роки тому завдяки зусиллям команди UFuture в Україні з’явився перший інноваційний парк — UNIT.City. Парк працює за принципом impact investment (тобто таких, які націлені не лише на прибуток, та й не у найближчі 10 років, а на створення екосистем, соціальний та економічний вплив).

Сюжет відбувається посеред відкритого простору інноваційного парку. Головні герої комунікаційного відео — засновник та керівні партнери UNIT.City, які є командою нового етапу розвитку — #NewEra.

Бренд-агенція UAGENCY  зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

«Ми з партнерами створюємо простір, який об’єднує талановитих і працелюбних людей. UNIT.City — центр розвитку креативної економіки та старт для інновацій. Завдяки світовому досвіду, командній грі та новим підходам, саме тут буде створено тисячі інноваційних компаній», — прокоментував засновник UFuture Василь Хмельницький.

CEO UNIT.City Домінік Піоте привіз в Україну навички та знання, які отримав за часи роботи у Кремнієвій долині. Наразі він займається питаннями цифрових трансформацій і побудовою гнучкої екосистеми, яка постійно росте та вдосконалюється. Глобальна мета Домініка — вивести UNIT.City на міжнародний рівень, залучити до нас представництва інноваційних компаній – світових лідерів.

Задача керівного партнера UNIT.City Костянтина Євтушенко — зробити так, аби резидентам інноваційного парку було комфортно навчатися, працювати, відпочивати та розвиватися всім разом.

А партнер та CFO UNIT.City Кирило Бондар робить так, щоб найкращі світові фінансові організації обирали UNIT.City місцем для своїх інвестицій.

«У відеокомунікації #NewEra ми прагнули передати нову енергію команди та настрій еволюції розвитку парку, що сьогодні об’єднує прогресивних підприємців, стартапи та великі компанії — в серці інновацій України», — коментує Сергій Яценко, керівник департаменту відеопродакшену UAGENCY. 


15 липня в рамках онлайн-конференції Technologication експерти з Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis розкажуть про те, як бізнесу зробити швидкий і грамотний перехід в бік діджиталу та інновацій.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.