Бренд-агенція UAGENCY  зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню їхньої ефективності на території можливостей в Україні.

Три роки тому завдяки зусиллям команди UFuture в Україні з’явився перший інноваційний парк — UNIT.City. Парк працює за принципом impact investment (тобто таких, які націлені не лише на прибуток, та й не у найближчі 10 років, а на створення екосистем, соціальний та економічний вплив).

Сюжет відбувається посеред відкритого простору інноваційного парку. Головні герої комунікаційного відео — засновник та керівні партнери UNIT.City, які є командою нового етапу розвитку — #NewEra.

Бренд-агенція UAGENCY  зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

«Ми з партнерами створюємо простір, який об’єднує талановитих і працелюбних людей. UNIT.City — центр розвитку креативної економіки та старт для інновацій. Завдяки світовому досвіду, командній грі та новим підходам, саме тут буде створено тисячі інноваційних компаній», — прокоментував засновник UFuture Василь Хмельницький.

CEO UNIT.City Домінік Піоте привіз в Україну навички та знання, які отримав за часи роботи у Кремнієвій долині. Наразі він займається питаннями цифрових трансформацій і побудовою гнучкої екосистеми, яка постійно росте та вдосконалюється. Глобальна мета Домініка — вивести UNIT.City на міжнародний рівень, залучити до нас представництва інноваційних компаній – світових лідерів.

Задача керівного партнера UNIT.City Костянтина Євтушенко — зробити так, аби резидентам інноваційного парку було комфортно навчатися, працювати, відпочивати та розвиватися всім разом.

А партнер та CFO UNIT.City Кирило Бондар робить так, щоб найкращі світові фінансові організації обирали UNIT.City місцем для своїх інвестицій.

«У відеокомунікації #NewEra ми прагнули передати нову енергію команди та настрій еволюції розвитку парку, що сьогодні об’єднує прогресивних підприємців, стартапи та великі компанії — в серці інновацій України», — коментує Сергій Яценко, керівник департаменту відеопродакшену UAGENCY. 


15 липня в рамках онлайн-конференції Technologication експерти з Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis розкажуть про те, як бізнесу зробити швидкий і грамотний перехід в бік діджиталу та інновацій.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...