Бренд-агенція UAGENCY  зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню їхньої ефективності на території можливостей в Україні.

Три роки тому завдяки зусиллям команди UFuture в Україні з’явився перший інноваційний парк — UNIT.City. Парк працює за принципом impact investment (тобто таких, які націлені не лише на прибуток, та й не у найближчі 10 років, а на створення екосистем, соціальний та економічний вплив).

Сюжет відбувається посеред відкритого простору інноваційного парку. Головні герої комунікаційного відео — засновник та керівні партнери UNIT.City, які є командою нового етапу розвитку — #NewEra.

Бренд-агенція UAGENCY  зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

«Ми з партнерами створюємо простір, який об’єднує талановитих і працелюбних людей. UNIT.City — центр розвитку креативної економіки та старт для інновацій. Завдяки світовому досвіду, командній грі та новим підходам, саме тут буде створено тисячі інноваційних компаній», — прокоментував засновник UFuture Василь Хмельницький.

CEO UNIT.City Домінік Піоте привіз в Україну навички та знання, які отримав за часи роботи у Кремнієвій долині. Наразі він займається питаннями цифрових трансформацій і побудовою гнучкої екосистеми, яка постійно росте та вдосконалюється. Глобальна мета Домініка — вивести UNIT.City на міжнародний рівень, залучити до нас представництва інноваційних компаній – світових лідерів.

Задача керівного партнера UNIT.City Костянтина Євтушенко — зробити так, аби резидентам інноваційного парку було комфортно навчатися, працювати, відпочивати та розвиватися всім разом.

А партнер та CFO UNIT.City Кирило Бондар робить так, щоб найкращі світові фінансові організації обирали UNIT.City місцем для своїх інвестицій.

«У відеокомунікації #NewEra ми прагнули передати нову енергію команди та настрій еволюції розвитку парку, що сьогодні об’єднує прогресивних підприємців, стартапи та великі компанії — в серці інновацій України», — коментує Сергій Яценко, керівник департаменту відеопродакшену UAGENCY. 


15 липня в рамках онлайн-конференції Technologication експерти з Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis розкажуть про те, як бізнесу зробити швидкий і грамотний перехід в бік діджиталу та інновацій.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.