Бренд-агенція UAGENCY  зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню їхньої ефективності на території можливостей в Україні.

Три роки тому завдяки зусиллям команди UFuture в Україні з’явився перший інноваційний парк — UNIT.City. Парк працює за принципом impact investment (тобто таких, які націлені не лише на прибуток, та й не у найближчі 10 років, а на створення екосистем, соціальний та економічний вплив).

Сюжет відбувається посеред відкритого простору інноваційного парку. Головні герої комунікаційного відео — засновник та керівні партнери UNIT.City, які є командою нового етапу розвитку — #NewEra.

Бренд-агенція UAGENCY  зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

«Ми з партнерами створюємо простір, який об’єднує талановитих і працелюбних людей. UNIT.City — центр розвитку креативної економіки та старт для інновацій. Завдяки світовому досвіду, командній грі та новим підходам, саме тут буде створено тисячі інноваційних компаній», — прокоментував засновник UFuture Василь Хмельницький.

CEO UNIT.City Домінік Піоте привіз в Україну навички та знання, які отримав за часи роботи у Кремнієвій долині. Наразі він займається питаннями цифрових трансформацій і побудовою гнучкої екосистеми, яка постійно росте та вдосконалюється. Глобальна мета Домініка — вивести UNIT.City на міжнародний рівень, залучити до нас представництва інноваційних компаній – світових лідерів.

Задача керівного партнера UNIT.City Костянтина Євтушенко — зробити так, аби резидентам інноваційного парку було комфортно навчатися, працювати, відпочивати та розвиватися всім разом.

А партнер та CFO UNIT.City Кирило Бондар робить так, щоб найкращі світові фінансові організації обирали UNIT.City місцем для своїх інвестицій.

«У відеокомунікації #NewEra ми прагнули передати нову енергію команди та настрій еволюції розвитку парку, що сьогодні об’єднує прогресивних підприємців, стартапи та великі компанії — в серці інновацій України», — коментує Сергій Яценко, керівник департаменту відеопродакшену UAGENCY. 


15 липня в рамках онлайн-конференції Technologication експерти з Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis розкажуть про те, як бізнесу зробити швидкий і грамотний перехід в бік діджиталу та інновацій.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Arriba! придумали «пазлтеллінг» для DoDo

Стартувала рекламна кампанія українського виробника пазлів DoDo Toys. Задачу комунікаційної стратегії для закріплення на західному ринку, зокрема, на Amazon, вирішувала ...

У жовтні Rozetka запускає власну марку техніки RZTK візуальний стиль якої розробили Fedoriv Agency

Техніку RZTK розробляє європейська компанія спільно з корейськими інженерами на заводах Китаю. Уже зараз у виробництво запущені дрібна побутова техніка, ...

SHOTS и No Stars остановили мир в ролике для «Киевстара»

Креативное агентство SHOTS стало партнером национального мобильного оператора «Киевстар» и уже запустило первую рекламную кампанию. Стас Качановский, креативный директор SHOTS: ...

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.