Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, оператор із Бразилії та озвучка Ольги Сумської — команда Fedoriv Agency розробила креативну концепцію і запустила нову іміджеву кампанію для бренду «Моршинська».

Робота над проєктом почалася в жовтні 2019-го, коли ще ніхто не знав, що за півроку фраза «Природа очистилася настільки…» стане мемом. Однак саме ідея відновлення природи стала лейтмотивом рекламної кампанії. Героями роликів стали бігун, танцівниця, байкерша, модель, плавець, бодибілдер, закохана пара. У кожному сюжеті герої зупиняються у своєму русі на мить, щоб зробити ковток природної мінеральної води й відновитися завдяки її природній магії — подібно до того, як щовесни відновлюється природа.

«Ми працюємо з “Моршинською” другий рік. Цей бренд має високий рівень впізнаваності серед споживачів. У 2019 році ми запустили комунікаційну платформу і рекламну кампанію зі слоганом: “Твоє тіло — твоє майбутнє”. У 2020 році продовжили працювати з новим позиціюванням бренду, змістили фокус на “тут і зараз”, оскільки представники покоління Z не мислять постійними досягненнями в майбутньому. Нашим завданням було донести, що тіло дозволяє робити нереальні речі, насолоджуватися життям щомиті, і йому потрібна “Моршинська” для відновлення. Ми побудували історію на порівнянні краси природи й людського тіла. Таким чином акцентували на головному атрибуті бренду — природності», — розповідає бренд-лідер Fedoriv Agency і керівник проєкту Анна Лебедєва.

Від агентства над рекламною кампанією працювали проджект-менеджер Влада Васильєва, копірайтер Андріан Ситар, артдиректор Нікіта Плужко і дизайнер Нікіта Малишев. Виробництвом займався український продакшн ESSE Production House, режисером роликів став швейцарець Хумбі Ентресс, а оператором — бразилець Маурісіо Паділа. Історії знімали, зокрема, в Національному ботанічному саду ім. Гришка, басейні спорткомплексу НТУУ КПІ ім. Сікорського, будинку культури ім. Корольова.


Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, про плюси та мінуси віддаленої роботи та про те, як агенції можуть використовувати її на свою користь.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Saliut MagazineSaliut Magazine

Фонд «Основи» та Видавництво «Основи» створили журнал про українську фотографію — Saliut

Фонд «Основи» спільно з Видавництвом «Основи» та завдяки підтримці Українського Культурного Фонду створили журнал про українську фотографію — Saliut. Як ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...