Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, оператор із Бразилії та озвучка Ольги Сумської — команда Fedoriv Agency розробила креативну концепцію і запустила нову іміджеву кампанію для бренду «Моршинська».

Робота над проєктом почалася в жовтні 2019-го, коли ще ніхто не знав, що за півроку фраза «Природа очистилася настільки…» стане мемом. Однак саме ідея відновлення природи стала лейтмотивом рекламної кампанії. Героями роликів стали бігун, танцівниця, байкерша, модель, плавець, бодибілдер, закохана пара. У кожному сюжеті герої зупиняються у своєму русі на мить, щоб зробити ковток природної мінеральної води й відновитися завдяки її природній магії — подібно до того, як щовесни відновлюється природа.

«Ми працюємо з “Моршинською” другий рік. Цей бренд має високий рівень впізнаваності серед споживачів. У 2019 році ми запустили комунікаційну платформу і рекламну кампанію зі слоганом: “Твоє тіло — твоє майбутнє”. У 2020 році продовжили працювати з новим позиціюванням бренду, змістили фокус на “тут і зараз”, оскільки представники покоління Z не мислять постійними досягненнями в майбутньому. Нашим завданням було донести, що тіло дозволяє робити нереальні речі, насолоджуватися життям щомиті, і йому потрібна “Моршинська” для відновлення. Ми побудували історію на порівнянні краси природи й людського тіла. Таким чином акцентували на головному атрибуті бренду — природності», — розповідає бренд-лідер Fedoriv Agency і керівник проєкту Анна Лебедєва.

Від агентства над рекламною кампанією працювали проджект-менеджер Влада Васильєва, копірайтер Андріан Ситар, артдиректор Нікіта Плужко і дизайнер Нікіта Малишев. Виробництвом займався український продакшн ESSE Production House, режисером роликів став швейцарець Хумбі Ентресс, а оператором — бразилець Маурісіо Паділа. Історії знімали, зокрема, в Національному ботанічному саду ім. Гришка, басейні спорткомплексу НТУУ КПІ ім. Сікорського, будинку культури ім. Корольова.


Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, про плюси та мінуси віддаленої роботи та про те, як агенції можуть використовувати її на свою користь.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...