Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, оператор із Бразилії та озвучка Ольги Сумської — команда Fedoriv Agency розробила креативну концепцію і запустила нову іміджеву кампанію для бренду «Моршинська».

Робота над проєктом почалася в жовтні 2019-го, коли ще ніхто не знав, що за півроку фраза «Природа очистилася настільки…» стане мемом. Однак саме ідея відновлення природи стала лейтмотивом рекламної кампанії. Героями роликів стали бігун, танцівниця, байкерша, модель, плавець, бодибілдер, закохана пара. У кожному сюжеті герої зупиняються у своєму русі на мить, щоб зробити ковток природної мінеральної води й відновитися завдяки її природній магії — подібно до того, як щовесни відновлюється природа.

«Ми працюємо з “Моршинською” другий рік. Цей бренд має високий рівень впізнаваності серед споживачів. У 2019 році ми запустили комунікаційну платформу і рекламну кампанію зі слоганом: “Твоє тіло — твоє майбутнє”. У 2020 році продовжили працювати з новим позиціюванням бренду, змістили фокус на “тут і зараз”, оскільки представники покоління Z не мислять постійними досягненнями в майбутньому. Нашим завданням було донести, що тіло дозволяє робити нереальні речі, насолоджуватися життям щомиті, і йому потрібна “Моршинська” для відновлення. Ми побудували історію на порівнянні краси природи й людського тіла. Таким чином акцентували на головному атрибуті бренду — природності», — розповідає бренд-лідер Fedoriv Agency і керівник проєкту Анна Лебедєва.

Від агентства над рекламною кампанією працювали проджект-менеджер Влада Васильєва, копірайтер Андріан Ситар, артдиректор Нікіта Плужко і дизайнер Нікіта Малишев. Виробництвом займався український продакшн ESSE Production House, режисером роликів став швейцарець Хумбі Ентресс, а оператором — бразилець Маурісіо Паділа. Історії знімали, зокрема, в Національному ботанічному саду ім. Гришка, басейні спорткомплексу НТУУ КПІ ім. Сікорського, будинку культури ім. Корольова.


Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, про плюси та мінуси віддаленої роботи та про те, як агенції можуть використовувати її на свою користь.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.