Автономные грузовики Scania готовы избавиться даже от кабины водителя

По мере того, как продолжается дискуссия о том, нужно ли оставлять ручное управление в автомобиле-беспилотнике, шведский автостроитель Scania готовится к будущему, где этот спор может разрешиться в пользу технологий, а не осторожности. У концептуального автономного грузовика Scania AXL нет, не то что руля, а даже кабины водителя.

Модель AXL рассчитана на работу в шахтах и на стройке. То есть в условиях, контролируемых лучше, чем хаотичные улицы большого города. Так что, по идее, для того чтобы наладить выпуск таких машин, компании даже не нужно дожидаться, пока правила изменят и перестанут требовать, чтобы в уличном транспорте было ручное управление. Этими машинами вполне может управлять и логистическая программа.

Двигатель AXL, как и у большинства грузовиков, дизельный, но работает он на биотопливе, что позволяет уменьшить выброс вредных веществ.

Впрочем, идея грузовика без кабины пришла в голову не только инженерам Scania. Компании Volvo и Einride тоже недавно предложили свои варианты.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...