В этот понедельник австралийские газеты с поразительным единодушием выступили против законов о секретной информации, которых в этой стране становится все больше. Для этого они закрасили черным почти весь текст на своих первых страницах.

Скоординированная кампания «Право знать» (Right to Know) является ответом на закручивание гаек для разного рода информаторов и даже журналистов. В частности, проявлением этого стал арест журналистки News Corp и обыск офиса ABC Sydney.

Ситуация стала особенно напряженной после серии судебных разбирательств, связанных с разглашением государственных секретов прессе. Так человеку, разоблачившему злоупотребления Австралийской налоговой службы, грозит 161 год тюремного заключения.

Заретушированные первые страницы – часть кампании, которая требует защитить журналистов от исков, которые выдвигаются им за то, что они делают свою работу.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Союзники в дії

ГО «Точка опори ЮА» запускає проєкт для союзників ЛГБТ

«Союзники в дії» — це сайт та серія активностей для тих та про тих, хто розуміє, що всі люди рівні ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

Ракета анонс

Бургер в ізоляції, а ти? Інструкція з правилами карантину від RAKETA

Перша українська доставка їжі RAKETA нагадує про можливість безпечної безконтактної доставки, а такоє інші прості правила самоізоляції в новій серії ...

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...