Австралийская сеть Crust Pizza с помощью агентства 303 MullenLowe запустила новую кампанию, в которой она отправилась на родину пиццы в Неаполь. Специально, чтобы показать, что австралийская пицца далека от традиций.

В рамках кампании представители Crust Pizza подходили на итальянских улицах к прохожим и спрашивали их, что они думают о том «святотатстве», которое их сеть учиняет над этим блюдом местной кухни.

Аутентичные реакции пылких «традиционалистов» пиццы были затем тщательно задокументированы: весь тот шок, который они испытывают, видя пиццу с уткой по-пекински, курицей под соусом песто, копчеными овощами, плодами хлебного дерева… Реакции варьировались от праведного гнева до удивления и даже радости. И как показано в видео, все это даже спровоцировало небольшую потасовку на рынке.

Скотт Хюбшер, креативный директор 303 MullenLowe, так это прокомментировал: «Этой кампанией мы достигли сразу двух целей. Мы показали, что Crust – это самая оригинальная и новаторская пицца в Австралии, и при этом взбесили более миллиона неаполитанских гурманов. Как раз то, что надо!»

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.