Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic Innovations проведуть перформанс за допомогою світлового обладнання.

В основі світлового перформансу лежить 3D-графіка «Цивілізація бджіл», створена українськими дизайнерами (компанією Magic Innovations). В 2017 році вона зайняла Ⅰ місце на найпрестижнішому Фестивалі Світла в Берліні.

На день Києва та ж команда дизайнерів разом з UNIT.City, Idealsecrets та Rentmedia покажуть жителям і гостям столиці нову версію відеопроекції, підготовленої спеціально до дня міста. Центральним об’єктом light performance стане «Маяк Інновацій», стара 60-метрова заводська труба на території UNIT.City, яку переобладнали в світлову інсталяцію — яскравий символ майбутнього. Це робота британського художника-інсталятора Себастьяна Кайта.

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

У чому фішка?

З настанням темряви світло поступово піднімається вгору вздовж труби. Спочатку запалюються вогні з двох сторін зовнішньої частини труби. Смуги світла повільно піднімаються вгору, заряджаючи пучок світла в горлі труби. Досягнувши вершини, в небі над столицею запалюється яскравий промінь довжиною 100 метрів.

Перформанс покликаний за допомогою універсальної мови світла донести думку про те, що в нашій країні та людях закладений величезний творчий потенціал та прагнення створювати. Світлове шоу — це живе відображення людей й міста, воно змушує замислитися щодо свого місця в цьому світі.

«Ми вважаємо символічним показати графіку, яка перемогла на Фестивалі світла в Берліні, саме на вежі, яка стала київським символом інновацій. Обидві європейські столиці за останні роки стали центрами стрімкого розвитку технологічного та креативного кластерів своїх країн», — зазначає засновник Magic Innovations Остап Каракай.

За подією спостерігайте онлайн 31 травня о 21:00. Приєднатись до перегляду можна на офіційних сторінках UNIT.City Facebook і YouTube.

Партнери заходу:

  • UNIT.City — перший в Україні інноваційний парк
  • Idealsecrets — мультiсервiсна івент-компанія
  • Rentmedia — сервіс з оренди мультимедійного обладнання
  • Magic Innovations — міжнародна студія мультимедійних рішень

Раніше ми писали про те, яким чином культура може доказово заявити про себе.

Також рекомендуємо прочитати про 3D-мапінг як інструмент ефективного інтерактиву — в інтерв’ю з засновниками компанії NAOS.BAND.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

«Нас надихнула відсутність очевидного в київському просторі»: засновниці «Читати Київ» про ідею та місію проєкту

Одним з лауреатів, які отримали Премію Українського культурного фонду, став проєкт «Читати Київ». Його особливістю і двигуном стала небайдужість до ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...