Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic Innovations проведуть перформанс за допомогою світлового обладнання.

В основі світлового перформансу лежить 3D-графіка «Цивілізація бджіл», створена українськими дизайнерами (компанією Magic Innovations). В 2017 році вона зайняла Ⅰ місце на найпрестижнішому Фестивалі Світла в Берліні.

На день Києва та ж команда дизайнерів разом з UNIT.City, Idealsecrets та Rentmedia покажуть жителям і гостям столиці нову версію відеопроекції, підготовленої спеціально до дня міста. Центральним об’єктом light performance стане «Маяк Інновацій», стара 60-метрова заводська труба на території UNIT.City, яку переобладнали в світлову інсталяцію — яскравий символ майбутнього. Це робота британського художника-інсталятора Себастьяна Кайта.

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

У чому фішка?

З настанням темряви світло поступово піднімається вгору вздовж труби. Спочатку запалюються вогні з двох сторін зовнішньої частини труби. Смуги світла повільно піднімаються вгору, заряджаючи пучок світла в горлі труби. Досягнувши вершини, в небі над столицею запалюється яскравий промінь довжиною 100 метрів.

Перформанс покликаний за допомогою універсальної мови світла донести думку про те, що в нашій країні та людях закладений величезний творчий потенціал та прагнення створювати. Світлове шоу — це живе відображення людей й міста, воно змушує замислитися щодо свого місця в цьому світі.

«Ми вважаємо символічним показати графіку, яка перемогла на Фестивалі світла в Берліні, саме на вежі, яка стала київським символом інновацій. Обидві європейські столиці за останні роки стали центрами стрімкого розвитку технологічного та креативного кластерів своїх країн», — зазначає засновник Magic Innovations Остап Каракай.

За подією спостерігайте онлайн 31 травня о 21:00. Приєднатись до перегляду можна на офіційних сторінках UNIT.City Facebook і YouTube.

Партнери заходу:

  • UNIT.City — перший в Україні інноваційний парк
  • Idealsecrets — мультiсервiсна івент-компанія
  • Rentmedia — сервіс з оренди мультимедійного обладнання
  • Magic Innovations — міжнародна студія мультимедійних рішень

Раніше ми писали про те, яким чином культура може доказово заявити про себе.

Також рекомендуємо прочитати про 3D-мапінг як інструмент ефективного інтерактиву — в інтерв’ю з засновниками компанії NAOS.BAND.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

11 липня стануть доступними доповіді про кризовий менеджмент та комунікації в рамках онлайн-конференції CASES

11 липня відбудеться онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR. Фахівці з проєкту «Дія», Українського фонду стартапів, Українського культурного фонду, Kyiv ...

Спекотний сезон Pit Bull FIGHT невдовзі розпочнеться. Рекламна кампанія вже розпочалася

З 1 липня розпочалася рекламна кампанія, приурочена до початку гаряче очікуваного другого сезону Pit Bull FIGHT – найзухвалішого бійцівського інтернет-шоу ...

Хто зі світових знаменитостей має вищу освіту (і на кого вони вчилися)?

Портал DegreeQuery проаналізував освіту 125 світових знаменитостей, серед яких були зірки Голлівуду, спортсмени, музиканти, моделі, письменники...

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Вебінар: Як брендам бути готовими до змін в ідентифікації користувачів в інтернеті

9 липня відбудеться безкоштовний вебінар «Data-driven стратегії 2020: як бренди готуються до світу без cookies» від Admixer. Один з найбільших ...