Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic Innovations проведуть перформанс за допомогою світлового обладнання.

В основі світлового перформансу лежить 3D-графіка «Цивілізація бджіл», створена українськими дизайнерами (компанією Magic Innovations). В 2017 році вона зайняла Ⅰ місце на найпрестижнішому Фестивалі Світла в Берліні.

На день Києва та ж команда дизайнерів разом з UNIT.City, Idealsecrets та Rentmedia покажуть жителям і гостям столиці нову версію відеопроекції, підготовленої спеціально до дня міста. Центральним об’єктом light performance стане «Маяк Інновацій», стара 60-метрова заводська труба на території UNIT.City, яку переобладнали в світлову інсталяцію — яскравий символ майбутнього. Це робота британського художника-інсталятора Себастьяна Кайта.

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

У чому фішка?

З настанням темряви світло поступово піднімається вгору вздовж труби. Спочатку запалюються вогні з двох сторін зовнішньої частини труби. Смуги світла повільно піднімаються вгору, заряджаючи пучок світла в горлі труби. Досягнувши вершини, в небі над столицею запалюється яскравий промінь довжиною 100 метрів.

Перформанс покликаний за допомогою універсальної мови світла донести думку про те, що в нашій країні та людях закладений величезний творчий потенціал та прагнення створювати. Світлове шоу — це живе відображення людей й міста, воно змушує замислитися щодо свого місця в цьому світі.

«Ми вважаємо символічним показати графіку, яка перемогла на Фестивалі світла в Берліні, саме на вежі, яка стала київським символом інновацій. Обидві європейські столиці за останні роки стали центрами стрімкого розвитку технологічного та креативного кластерів своїх країн», — зазначає засновник Magic Innovations Остап Каракай.

За подією спостерігайте онлайн 31 травня о 21:00. Приєднатись до перегляду можна на офіційних сторінках UNIT.City Facebook і YouTube.

Партнери заходу:

  • UNIT.City — перший в Україні інноваційний парк
  • Idealsecrets — мультiсервiсна івент-компанія
  • Rentmedia — сервіс з оренди мультимедійного обладнання
  • Magic Innovations — міжнародна студія мультимедійних рішень

Раніше ми писали про те, яким чином культура може доказово заявити про себе.

Також рекомендуємо прочитати про 3D-мапінг як інструмент ефективного інтерактиву — в інтерв’ю з засновниками компанії NAOS.BAND.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Saliut MagazineSaliut Magazine

Фонд «Основи» та Видавництво «Основи» створили журнал про українську фотографію — Saliut

Фонд «Основи» спільно з Видавництвом «Основи» та завдяки підтримці Українського Культурного Фонду створили журнал про українську фотографію — Saliut. Як ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Автоматизована «рибна пушка» готова врятувати довкілля!

За рахунок перепаду тиску «рибна пушка» Whooshh Innovations переправляє лососів на інший бік дамби на швидкості 10 метрів за секунду.

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»