Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic Innovations проведуть перформанс за допомогою світлового обладнання.

В основі світлового перформансу лежить 3D-графіка «Цивілізація бджіл», створена українськими дизайнерами (компанією Magic Innovations). В 2017 році вона зайняла Ⅰ місце на найпрестижнішому Фестивалі Світла в Берліні.

На день Києва та ж команда дизайнерів разом з UNIT.City, Idealsecrets та Rentmedia покажуть жителям і гостям столиці нову версію відеопроекції, підготовленої спеціально до дня міста. Центральним об’єктом light performance стане «Маяк Інновацій», стара 60-метрова заводська труба на території UNIT.City, яку переобладнали в світлову інсталяцію — яскравий символ майбутнього. Це робота британського художника-інсталятора Себастьяна Кайта.

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

У чому фішка?

З настанням темряви світло поступово піднімається вгору вздовж труби. Спочатку запалюються вогні з двох сторін зовнішньої частини труби. Смуги світла повільно піднімаються вгору, заряджаючи пучок світла в горлі труби. Досягнувши вершини, в небі над столицею запалюється яскравий промінь довжиною 100 метрів.

Перформанс покликаний за допомогою універсальної мови світла донести думку про те, що в нашій країні та людях закладений величезний творчий потенціал та прагнення створювати. Світлове шоу — це живе відображення людей й міста, воно змушує замислитися щодо свого місця в цьому світі.

«Ми вважаємо символічним показати графіку, яка перемогла на Фестивалі світла в Берліні, саме на вежі, яка стала київським символом інновацій. Обидві європейські столиці за останні роки стали центрами стрімкого розвитку технологічного та креативного кластерів своїх країн», — зазначає засновник Magic Innovations Остап Каракай.

За подією спостерігайте онлайн 31 травня о 21:00. Приєднатись до перегляду можна на офіційних сторінках UNIT.City Facebook і YouTube.

Партнери заходу:

  • UNIT.City — перший в Україні інноваційний парк
  • Idealsecrets — мультiсервiсна івент-компанія
  • Rentmedia — сервіс з оренди мультимедійного обладнання
  • Magic Innovations — міжнародна студія мультимедійних рішень

Раніше ми писали про те, яким чином культура може доказово заявити про себе.

Також рекомендуємо прочитати про 3D-мапінг як інструмент ефективного інтерактиву — в інтерв’ю з засновниками компанії NAOS.BAND.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Проекції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проекції SmartThings.

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Галина Пуліна та Дем'ян Ом про любов до літератури та усвідомлений розвиток

Галина Пуліна та Дем’ян Ом про любов до літератури та усвідомлений розвиток

Чимало світових компаній-гігантів та міжнародних організацій, таких як ООН, OSCE, Greenpeace, — практикують lifelong learning. Йдеться про безперервну освіту під ...

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

Бренд «Природне Джерело» та «ДонорUA» запускають спільний соціальний проєкт «Крапля до краплі»

Кров — це рідина, без якої неможливе функціонування людського організму. Донорська кров, як і питна вода, необхідна для всебічної підтримки ...

Микола Демченко та Дем’ян Ом про відносини мистецтва та бізнесу

Микола Демченко та Дем’ян Ом про відносини мистецтва та бізнесу

Чи може бізнес існувати без мистецтва? А мистецтво без бізнесу? Ці питання міг би поставити Гамлет, але сьогодні у «Філософському ...