Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Вчора в Америці та Європі відзначали Міжнародний день млинця, який припадає на вівторок перед Великим постом (за католицьким обрядом). Це – хороша нагода ними і снідати, і обідати, і вечеряти. І яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів Тома Рігглсворта та Метта Робінсона, які свого часу спекли 600 млинців, перетворивши їх на кадри відео до Дня млинця.

Ідея спала їм на думку минулого року. Режисери запропонували її як пітч для рекламного ролика, але бажаючих на таку рекламу не знайшлося. Тому вони вирішили зробити з цього просто відео і викласти його в інтернет.

Разом з ілюстратором Філом Артуром вони спершу зробили спрощену двовимірну версію анімації, спроєктувавши її на пательню. А потім вони взяли пляшечку суміші для млинців і спекли кожен кадр майбутнього відео: персонажів, вибухи, екшн та ракету, що летить у космосі до рум’яної, золотистої планети.

Оскільки відео до Дня млинця робилося зі свіжих інгредієнтів, команді довелося працювати швидко, вклавшися з випічкою та зйомкою у два дні, доки млинці не втратили апетитного вигляду.

А потім вони їх всі з’їли. Ну, майже всі.

Джерело

Силу анімації недооцінювати не варто…

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Фестиваль американського кіно «Незалежність» відбудеться 13-19 травня

13 травня Фестиваль американського кіно «Незалежність» відкриється у кінотеатрі «Жовтень» і запрошує глядачів на великому екрані подивитись ретельно відібрану добірку американських художніх та документальних фільмів, ...