Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

У своїй відеопародії Американська асоціація ортодонтів застерігає людей від користування «чудодійними» лікувальними засобами типу «зроби сам», які стали набирати популярність впродовж останніх років (і особливо під час карантину). Тому що, як показує ця серія сатиричних відео про самолікування, деякі речі краще довірити фахівцям.

Ці відео адресовані споживачам, які ладні піддатися на вмовляння тих, хто продає набори для самолікування, обіцяючи просте та дешеве рішення. За час карантину ми вже звикли бути самі собі перукарями. Але це – не та саме, що сам собі лікар чи стоматолог.

В центрі уваги роликів, створених продакшен-компанією Coolfire Studios для Американської асоціації ортодонтів, опинилися, зокрема, апарати для самостійного вирівнювання зубів.

У першому відео Happy Mouth Now можна побачити, як жінка намагається самотужки виготовити капу на зуби. Начебто просто… чи ні?

У сиквелі Happy Mouth Now Store ми бачимо дуже сумнівний магазин, який продає блискучі посмішки. От тільки жодного стоматолога (та й взагалі жодного лікаря) там і близько не стояло. Натомість покупці мають справу з якимось культом ідентичних «помічників».

Третя частина із серії сатиричних відео про самолікування кепкує з просування продукту за допомогою знаменитостей.

А четвертий ролик Happy Eyes Now відходить від стоматологічної теми і натомість показує нам, як користувачка, сподіваючись відновити свій зір, чіпляє на голову якийсь недоладний пристрій. Щоправда, через цей пекельний VR-шолом, вона падає зі сходів, але то не біда! Адже в неї під рукою є набір для самостійного лікування поламаних кісток!

Не те щоб ортодонти щось мали проти лазерної корекції зору або інших, не стоматологічних, медичних процедур. Просто у такий сатиричний спосіб вони вирішили показати, чим закінчується вилучення лікарів з процесу лікування.

Боротьба з трендом

Ця кампанія є частиною ширшої ініціативи, присвяченої боротьбі з небезпечним трендом у сфері прямих продажів, який пропагує самолікування замість звернення до лікарів. Все це лише грає на руку тим компаніям, які переймаються лише обсягами продажів і наживаються на такій довірливості споживачів.

«Ми не хотіли, щоб це важливе послання виявилося проігнорованим, як це часто буває з соціальною рекламою. А отже, нам треба було зробити щось особливе», — пояснила Брінн Кремер (Brynne Cramer), речниця Асоціації.

Кампанії вдалося зачепити глядачів за живе, і зараз ці відео набрали вже понад 10 мільйонів переглядів у соціальних медіа.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Подаруй годину. Як підтримати дітей з інвалідністю в Щедрий Вівторок та Різдвяні свята

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» запустив проєкт «Подаруй годину». Власним часом кожен може підтримати сім’ї, у яких є діти ...

В Україні відкрили перший онлайн-ресторан пам’яті жертв Голодомору

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору українська молодь створила онлайн-ресторан «Непораховані з 1932» («Uncounted since 1932»). Студенти Української академії лідерства приготували ...

Гостра тема святкового сезону 2020: п’ять кампаній до Дня усунення насильства проти жінок

Іноді необхідність лишатися вдома обертається суцільним жахом. Саме цю тему й піднімає ряд кампаній до Дня усунення насильства проти жінок.

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...