Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

У своїй відеопародії Американська асоціація ортодонтів застерігає людей від користування «чудодійними» лікувальними засобами типу «зроби сам», які стали набирати популярність впродовж останніх років (і особливо під час карантину). Тому що, як показує ця серія сатиричних відео про самолікування, деякі речі краще довірити фахівцям.

Ці відео адресовані споживачам, які ладні піддатися на вмовляння тих, хто продає набори для самолікування, обіцяючи просте та дешеве рішення. За час карантину ми вже звикли бути самі собі перукарями. Але це – не та саме, що сам собі лікар чи стоматолог.

В центрі уваги роликів, створених продакшен-компанією Coolfire Studios для Американської асоціації ортодонтів, опинилися, зокрема, апарати для самостійного вирівнювання зубів.

У першому відео Happy Mouth Now можна побачити, як жінка намагається самотужки виготовити капу на зуби. Начебто просто… чи ні?

У сиквелі Happy Mouth Now Store ми бачимо дуже сумнівний магазин, який продає блискучі посмішки. От тільки жодного стоматолога (та й взагалі жодного лікаря) там і близько не стояло. Натомість покупці мають справу з якимось культом ідентичних «помічників».

Третя частина із серії сатиричних відео про самолікування кепкує з просування продукту за допомогою знаменитостей.

А четвертий ролик Happy Eyes Now відходить від стоматологічної теми і натомість показує нам, як користувачка, сподіваючись відновити свій зір, чіпляє на голову якийсь недоладний пристрій. Щоправда, через цей пекельний VR-шолом, вона падає зі сходів, але то не біда! Адже в неї під рукою є набір для самостійного лікування поламаних кісток!

Не те щоб ортодонти щось мали проти лазерної корекції зору або інших, не стоматологічних, медичних процедур. Просто у такий сатиричний спосіб вони вирішили показати, чим закінчується вилучення лікарів з процесу лікування.

Боротьба з трендом

Ця кампанія є частиною ширшої ініціативи, присвяченої боротьбі з небезпечним трендом у сфері прямих продажів, який пропагує самолікування замість звернення до лікарів. Все це лише грає на руку тим компаніям, які переймаються лише обсягами продажів і наживаються на такій довірливості споживачів.

«Ми не хотіли, щоб це важливе послання виявилося проігнорованим, як це часто буває з соціальною рекламою. А отже, нам треба було зробити щось особливе», — пояснила Брінн Кремер (Brynne Cramer), речниця Асоціації.

Кампанії вдалося зачепити глядачів за живе, і зараз ці відео набрали вже понад 10 мільйонів переглядів у соціальних медіа.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...