Алиса на конверте
Британская почтовая компания Royal Mail выпустила праздничные марки в честь 150-летия популярной сказки английского математика Чарльза Лютвиджа Доджсона (более известного как Льюис Кэрролл). На них изображены главные герои популярной сказки.

Дизайн набора марок (10 штук) разрабатывали Джейсон Годфри из студии Godfrey Design и иллюстратор Грэхэм Бейкерсмит. 

Royal Mail также заключило договор с издательством детской литературы Walker Books, согласно которому картинки марок будут использованы в качестве иллюстраций к переизданию “Алисы в Стране чудес”.

К тому же Royal Mail заказала серию Vine-видео агентству Onlinefire, демонстрирующую интерактивные версии марок.
Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...