Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд у кінозалах неможливий, глядачі ОМКФ зможуть впустити кіно додому і відчути фестивальну атмосферу, не виходячи зі свого помешкання.

Odessa fest cover - Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю
Ахтем Сейтаблаєв створив зворушливий ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Саме цю ідею втілив у собі іміджевий ролик 11-го ОМКФ, який поставив відомий український режисер Ахтем Сейтаблаєв. Виробництвом зворушливого відео займались креативна агенція BBDO Ukraine та компанія Family Production. А головні ролі зіграли ті, хто формують контент ОМКФ, — програмний директор Антельм Відо та програмерка Льоля Гольдштейн.

«Кожний ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю — дуже відповідальна та хвилююча подія. Кінематограф має свої вимоги та правила гри, які ми завжди прагнемо втілити у роликах, розповідаючи історію. Цього року 11-й ОМКФ відбуватиметься онлайн, тому ми захотіли адресно звернутися до нашого глядача через головних героїв. Через екран вони щиро та дуже тепло доносять до глядача наш головний меседж цього року — впустити кіно додому. Адже попри все кінематограф, в першу чергу, має бути побаченим. А на кіноманів та прихильників ОМКФ у відео чекає багато захованих артефактів», — прокоментувала генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

Джерело


Раніше ми писали про те, що BBDO Ukraine створило нову айдентику для Одеського міжнародного кінофестивалю.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon завершено

Статистика KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 10-й ювілейний міжнародний медіафорум зібрав майже 3000 учасників із 52 країн світу! 14 вересня ...

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.