5 рекламних роликів, які номінували на премію Emmy 2020

Американська телевізійна премія Emmy оголосила 5 номінантів у категорії «Найкраща реклама 2020 року». Переможця оголосять на щорічній церемонії вручення 20 вересня. Минулого року переміг рекламний ролик Nike — Dream Crazy.

Отже, номінанти Emmy 2020

AMAZON — BEFORE ALEXA

Amazon зобразив, яким було життя до появи голосового асистента Alexa в різні історичні періоди. Рекламний ролик, який створили у агенції Droga5 London, транслювали під час Super Bowl 2020. У головних ролях: акторка й телеведуча Елен Дедженерес та її дружина — акторка Порша де Россі. 

APPLE AIRPODS — BOUNCE

Реклама AirPods зображає чоловіка, який, нудьгуючи, дістає свої бездротові AirPods та йде гуляти на вулицю. Під час прогулянки чоловік повсякчас стрибає, немов на батуті. Рекламний ролик створила команда TBWA\Media Arts Lab/Los Angeles та продакшну Pulse Films. Ролик знімали в Києві у 2019 році спільно з українською продакшн-студією Radioaktive Film. Цьогоріч ця реклама Apple AirPods здобула золото міжнародної премії Shots Awards 2020. 

JEEP — GROUNDHOG DAY

День Бабака з Біллом Мюрреєм повертається в рекламі Jeep, яку створили у агенції Highdive Advertising. 60-секундне відео зняли за три дні у Вудстоку — тому самому місці, де знімали оригінальний фільм «День Бабака» 28 років тому. Рекламу також транслювали під час Super Bowl 2020.

P&G — THE LOOK

Два роки тому Procter & Gamble (P&G) виграли Emmy із соціальним роликом The Talk, що висвітлював тему расових упереджень, з якими щодня зустрічаються темношкірі люди. Відео The Look, створене командою Saturday Morning, продовжує боротьбу з соціальною несправедливістю, яка досі присутня в повсякденному житті.

SANDY HOOK PROMISE — BACK-TO-SCHOOL ESSENTIALS

Sandy Hook Promise — некомерційна організація, яка займається запобіганням стрільби у школах. Новий ролик від BBDO New York привертає увагу до цієї соціальної проблеми, зображаючи, як повсякденні шкільні прилади можуть врятувати життя в надзвичайній ситуації.

Джерело

А нещодавно відомий режисер Квентін Тарантіно назвав власний топ улюблених фільмів.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.