5 рекламних роликів, які номінували на премію Emmy 2020

Американська телевізійна премія Emmy оголосила 5 номінантів у категорії «Найкраща реклама 2020 року». Переможця оголосять на щорічній церемонії вручення 20 вересня. Минулого року переміг рекламний ролик Nike — Dream Crazy.

Отже, номінанти Emmy 2020

AMAZON — BEFORE ALEXA

Amazon зобразив, яким було життя до появи голосового асистента Alexa в різні історичні періоди. Рекламний ролик, який створили у агенції Droga5 London, транслювали під час Super Bowl 2020. У головних ролях: акторка й телеведуча Елен Дедженерес та її дружина — акторка Порша де Россі. 

APPLE AIRPODS — BOUNCE

Реклама AirPods зображає чоловіка, який, нудьгуючи, дістає свої бездротові AirPods та йде гуляти на вулицю. Під час прогулянки чоловік повсякчас стрибає, немов на батуті. Рекламний ролик створила команда TBWA\Media Arts Lab/Los Angeles та продакшну Pulse Films. Ролик знімали в Києві у 2019 році спільно з українською продакшн-студією Radioaktive Film. Цьогоріч ця реклама Apple AirPods здобула золото міжнародної премії Shots Awards 2020. 

JEEP — GROUNDHOG DAY

День Бабака з Біллом Мюрреєм повертається в рекламі Jeep, яку створили у агенції Highdive Advertising. 60-секундне відео зняли за три дні у Вудстоку — тому самому місці, де знімали оригінальний фільм «День Бабака» 28 років тому. Рекламу також транслювали під час Super Bowl 2020.

P&G — THE LOOK

Два роки тому Procter & Gamble (P&G) виграли Emmy із соціальним роликом The Talk, що висвітлював тему расових упереджень, з якими щодня зустрічаються темношкірі люди. Відео The Look, створене командою Saturday Morning, продовжує боротьбу з соціальною несправедливістю, яка досі присутня в повсякденному житті.

SANDY HOOK PROMISE — BACK-TO-SCHOOL ESSENTIALS

Sandy Hook Promise — некомерційна організація, яка займається запобіганням стрільби у школах. Новий ролик від BBDO New York привертає увагу до цієї соціальної проблеми, зображаючи, як повсякденні шкільні прилади можуть врятувати життя в надзвичайній ситуації.

Джерело

А нещодавно відомий режисер Квентін Тарантіно назвав власний топ улюблених фільмів.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.