5 рекламних роликів, які номінували на премію Emmy 2020

Американська телевізійна премія Emmy оголосила 5 номінантів у категорії «Найкраща реклама 2020 року». Переможця оголосять на щорічній церемонії вручення 20 вересня. Минулого року переміг рекламний ролик Nike — Dream Crazy.

Отже, номінанти Emmy 2020

AMAZON — BEFORE ALEXA

Amazon зобразив, яким було життя до появи голосового асистента Alexa в різні історичні періоди. Рекламний ролик, який створили у агенції Droga5 London, транслювали під час Super Bowl 2020. У головних ролях: акторка й телеведуча Елен Дедженерес та її дружина — акторка Порша де Россі. 

APPLE AIRPODS — BOUNCE

Реклама AirPods зображає чоловіка, який, нудьгуючи, дістає свої бездротові AirPods та йде гуляти на вулицю. Під час прогулянки чоловік повсякчас стрибає, немов на батуті. Рекламний ролик створила команда TBWA\Media Arts Lab/Los Angeles та продакшну Pulse Films. Ролик знімали в Києві у 2019 році спільно з українською продакшн-студією Radioaktive Film. Цьогоріч ця реклама Apple AirPods здобула золото міжнародної премії Shots Awards 2020. 

JEEP — GROUNDHOG DAY

День Бабака з Біллом Мюрреєм повертається в рекламі Jeep, яку створили у агенції Highdive Advertising. 60-секундне відео зняли за три дні у Вудстоку — тому самому місці, де знімали оригінальний фільм «День Бабака» 28 років тому. Рекламу також транслювали під час Super Bowl 2020.

P&G — THE LOOK

Два роки тому Procter & Gamble (P&G) виграли Emmy із соціальним роликом The Talk, що висвітлював тему расових упереджень, з якими щодня зустрічаються темношкірі люди. Відео The Look, створене командою Saturday Morning, продовжує боротьбу з соціальною несправедливістю, яка досі присутня в повсякденному житті.

SANDY HOOK PROMISE — BACK-TO-SCHOOL ESSENTIALS

Sandy Hook Promise — некомерційна організація, яка займається запобіганням стрільби у школах. Новий ролик від BBDO New York привертає увагу до цієї соціальної проблеми, зображаючи, як повсякденні шкільні прилади можуть врятувати життя в надзвичайній ситуації.

Джерело

А нещодавно відомий режисер Квентін Тарантіно назвав власний топ улюблених фільмів.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Saliut MagazineSaliut Magazine

Фонд «Основи» та Видавництво «Основи» створили журнал про українську фотографію — Saliut

Фонд «Основи» спільно з Видавництвом «Основи» та завдяки підтримці Українського Культурного Фонду створили журнал про українську фотографію — Saliut. Як ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...