5 днів до дедлайну Ad Black Sea 2019

Оргкомітет міжнародного фестивалю реклами Ad Black Sea 2019 нагадує про другий дедлайн прийому конкурсних робіт – 20 серпня. Тому рекомендує поквапитися з подачею ваших креативних проектів.

Якщо ви ще не встигли подати свої креативні кейси на оцінку суддям Ad Black Sea 2019, у вас залишилося 5 днів на те, щоб завантажити свої роботи. Для цього необхідно здійснити такі дії:

 1. Зареєструватись на сайті adblacksea.com
 2. Завантажити роботу та всі необхідні матеріали
 3. Зробити запит рахунку до 20 серпня включно та сплатити участь

Фестиваль Ad Black Sea 2019 відкритий для учасників у 11 конкурсах та у більше ніж 120 категоріях.

 1. FILM
 2. FILM CRAFT
 3. PRINT & PUBLISHING
 4. OUT OF HOME
 5. RADIO
 6. DESIGN & BRANDING
 7. DIGITAL & MOBILE
 8. ADVERTISING CAMPAIGNS
 9. MEDIA
 10. BRANDED CONTENT & VISUAL STORYTELLING
 11. CREATIVE EFFECTIVENESS

В 2019 році конкурсна програма поповнилась новою категорією Creative Effectiveness, яка демонструє ефективність, вагомі результати, досягнуті завдяки креативу. До цієї категорії мають право подаватись рекламні кампанії, які були нагороджені або пройшли до фіналу на Ad Black Black, КМФР, Cannes Lions та інших міжнародних рекламних фестивалях/конкурсах протягом 2016-2019 років.

Нагадуємо, що сам фестиваль Ad Black Sea 2019 відбудеться 19-21 вересня в Батумі, Грузія. Онлайн акредитація на подію відкрита до 13 вересня. Окрім того, що делегати зможуть познайомитися і побачити гостинну Грузії, вони матимуть чудову можливість відвідати семінари та поспілкуватися зі справжніми професіоналами своєї справи, з талановитими спікерами, а також провести гарно час на вечірках, – і все це в програмі триденного фестивалю.

Основна частина спікерів уже опублікована на сайті, тому переходьте за посиланням adblacksea.com і знайомтесь з експертами та їх темами. В цьому році учасники зможуть послухати та повчитись від таких креаторів як: Michael Conrad, President, Berlin School Of Creative Leadership Foundation, Німеччина, Washington Olivetto, Creative Consultant, McCann Europe, Бразилія, Marcello Serpa, Adfree, former AlmapBBDO’s partner, Бразилія, Miguel Simoes, CEO and Partner, MullenLowe Group Western Europe, Іспанія, Chacho Puebla, Chief Creative Officer of MullenLowe Group Western Europe & Regional Creative Director of MullenLowe Group LATAM, Іспанія, Kitty Lun, Director, Head of Creative Shop, Greater China, Facebook, Гонконг, Kentaro Kimura, APAC Co-Chief Creative Officer, Hakuhodo / Head of International Integrated solution Division, Hakuhodo / Co-CEO & ECD, Hakuhodo Kettle, Японія та інші.

За останні чотири роки Ad Black Sea здобув репутацію одного з найбільших і вагомих фестивалів не тільки в регіоні, а й в Європі, тому не втратьте нагоди взяти участь та віддати свої кейси на оцінку кращим з кращих, а також заробити визнання серед колег, друзів, знайомих, і, звичайно ж, суперників.

У разі виникнення питань, просимо звертатись до оргкомітету: [email protected] – Катерина Грабовська, [email protected] – Ольга Підгорська, або зателефонувати за номером +38 (044) 490 90 30.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність ...

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...