5 днів до дедлайну Ad Black Sea 2019

Оргкомітет міжнародного фестивалю реклами Ad Black Sea 2019 нагадує про другий дедлайн прийому конкурсних робіт – 20 серпня. Тому рекомендує поквапитися з подачею ваших креативних проектів.

Якщо ви ще не встигли подати свої креативні кейси на оцінку суддям Ad Black Sea 2019, у вас залишилося 5 днів на те, щоб завантажити свої роботи. Для цього необхідно здійснити такі дії:

 1. Зареєструватись на сайті adblacksea.com
 2. Завантажити роботу та всі необхідні матеріали
 3. Зробити запит рахунку до 20 серпня включно та сплатити участь

Фестиваль Ad Black Sea 2019 відкритий для учасників у 11 конкурсах та у більше ніж 120 категоріях.

 1. FILM
 2. FILM CRAFT
 3. PRINT & PUBLISHING
 4. OUT OF HOME
 5. RADIO
 6. DESIGN & BRANDING
 7. DIGITAL & MOBILE
 8. ADVERTISING CAMPAIGNS
 9. MEDIA
 10. BRANDED CONTENT & VISUAL STORYTELLING
 11. CREATIVE EFFECTIVENESS

В 2019 році конкурсна програма поповнилась новою категорією Creative Effectiveness, яка демонструє ефективність, вагомі результати, досягнуті завдяки креативу. До цієї категорії мають право подаватись рекламні кампанії, які були нагороджені або пройшли до фіналу на Ad Black Black, КМФР, Cannes Lions та інших міжнародних рекламних фестивалях/конкурсах протягом 2016-2019 років.

Нагадуємо, що сам фестиваль Ad Black Sea 2019 відбудеться 19-21 вересня в Батумі, Грузія. Онлайн акредитація на подію відкрита до 13 вересня. Окрім того, що делегати зможуть познайомитися і побачити гостинну Грузії, вони матимуть чудову можливість відвідати семінари та поспілкуватися зі справжніми професіоналами своєї справи, з талановитими спікерами, а також провести гарно час на вечірках, – і все це в програмі триденного фестивалю.

Основна частина спікерів уже опублікована на сайті, тому переходьте за посиланням adblacksea.com і знайомтесь з експертами та їх темами. В цьому році учасники зможуть послухати та повчитись від таких креаторів як: Michael Conrad, President, Berlin School Of Creative Leadership Foundation, Німеччина, Washington Olivetto, Creative Consultant, McCann Europe, Бразилія, Marcello Serpa, Adfree, former AlmapBBDO’s partner, Бразилія, Miguel Simoes, CEO and Partner, MullenLowe Group Western Europe, Іспанія, Chacho Puebla, Chief Creative Officer of MullenLowe Group Western Europe & Regional Creative Director of MullenLowe Group LATAM, Іспанія, Kitty Lun, Director, Head of Creative Shop, Greater China, Facebook, Гонконг, Kentaro Kimura, APAC Co-Chief Creative Officer, Hakuhodo / Head of International Integrated solution Division, Hakuhodo / Co-CEO & ECD, Hakuhodo Kettle, Японія та інші.

За останні чотири роки Ad Black Sea здобув репутацію одного з найбільших і вагомих фестивалів не тільки в регіоні, а й в Європі, тому не втратьте нагоди взяти участь та віддати свої кейси на оцінку кращим з кращих, а також заробити визнання серед колег, друзів, знайомих, і, звичайно ж, суперників.

У разі виникнення питань, просимо звертатись до оргкомітету: [email protected] – Катерина Грабовська, [email protected] – Ольга Підгорська, або зателефонувати за номером +38 (044) 490 90 30.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Компанія Apple створила кумедний мініфільм про віддалену роботу

Apple створила сиквел до ролика «The Underdogs», який показує чимало моментів, добре знайомих всім, кому останнім часом доводилося працювати дистанційно.

Рейтинг медіа агентств України відповідно до медіа бюджетів

Всеукраїнська рекламна коаліція представляє Рейтинг медіа агентств України відповідно до медіа бюджетів (білінгів) за 2019 рік Мета рейтингу – показати ...

45-метрові декорації та зйомка одним кадром: як Ajax Systems знімали новий продуктовий ролик

На жаль, Супермена немає, а Робокоп — вигадка. На щастя, маємо реального супергероя, який щодня протистоїть вогню, воді та злочинному ...

Фонд поддержки МСБ PRIME Group превысил 10 миллионов гривен

Оператор наружной рекламы PRIME Group оказал маркетинговую помощь украинским компаниям, бизнес которых пострадал от разрушительного влияния пандемии COVID-19. В рамках ...

Тихі історії під гостиним дахом. Готель «Дніпро» як джерело натхнення

Творча лабораторія ТРОПА, яка є проєктом громадської організації «Молодіжне об’єднання «Джерело натхнення», допомагає молодим режисерам, музикантам, співакам та митцям знаходити ...

Нова кампанія для бренду морозива Monaco від креативного агентства banda

У бренду морозива Monaco є ціла купа незаїжджених смаків. Так виникла ідея — донести, що морозиво Monaco зі своїми неочікуваними ...