Ford показал незрячим пейзаж за окном автомобиля

Ford создал инновационную технологию для слепых, призванную помочь им насладиться видом из окна автомобиля.

Разработанная итальянским подразделением компании Ford GTB Roma прототипная технология трансформирует поверхность окна автомобиля в тактильный дисплей. Встроенная камера фотографирует вид и преобразует его в изображение в оттенках серого, которое затем воспроизводится через стекло светодиодами. Устройство вызывает вибрации 255 различных интенсивностей в точке касания, так что люди с ослабленным зрением могут «декодировать» изображение прикосновением. В то же время звуковой помощник, подключенный к аудиосистеме автомобиля Ford, помогает сопоставить изображение с описанием.

Такая необычная технология разрабатывалась для использования в автомобилях, но она может быть реализована разными способами в школах и учреждениях для слепых.

Ford также заявляет, что пока это просто прототип, без определенных производственных планов.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.