Ford показал незрячим пейзаж за окном автомобиля

Ford создал инновационную технологию для слепых, призванную помочь им насладиться видом из окна автомобиля.

Разработанная итальянским подразделением компании Ford GTB Roma прототипная технология трансформирует поверхность окна автомобиля в тактильный дисплей. Встроенная камера фотографирует вид и преобразует его в изображение в оттенках серого, которое затем воспроизводится через стекло светодиодами. Устройство вызывает вибрации 255 различных интенсивностей в точке касания, так что люди с ослабленным зрением могут «декодировать» изображение прикосновением. В то же время звуковой помощник, подключенный к аудиосистеме автомобиля Ford, помогает сопоставить изображение с описанием.

Такая необычная технология разрабатывалась для использования в автомобилях, но она может быть реализована разными способами в школах и учреждениях для слепых.

Ford также заявляет, что пока это просто прототип, без определенных производственных планов.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

ООН розповідає про проблему неписьменності за допомогою послідовних трейлерів на YouTube

Кампанія має вигляд ряду послідовних трейлерів на YouTube, які сприймаються дуже по-різному, залежно від того, орієнтується глядач на текст чи на озвучку.

Компанія Jaguar Land Rover створює алгоритм від захитування в машині

Компанія Jaguar Land Rover планує навчити автономні машини адаптувати свій стиль водіння так, щоб пасажирів не нудило під час поїздки в машині.