150-летие чистых тарелок. Heinz  празднует юбилей

Знаменитый бренд соусов и кетчупов Heinz потратил 12 миллионов фунтов стерлингов на международную кампанию, посвященную 150-летию, делая символом своего успеха всемирно любимый кетчуп.

Телевизионная реклама, созданная агентством BBH London, назвыает эту дату 150-летием чистых тарелок. Ролик решенный в ностальгическом ключе, подчеркивает долговечность бренда и показывает как несколько капель кетчупа трансформировали еду по всему миру на протяжении десятилетий.

Ролик снят удостоенным ряда наград дуэтом рекламных режиссеров Dom & Nic, саундтреком послужил хит I Like It в исполнении Майка и Берни Уинтерсов.

Ролик является стартом глобальной юбилейной кампании, которая пройдет в Европе, в Африке и на Ближнев Востоке. На родине бренда – в США – кампания будет будет проводиться по другой креативной стратегии.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...

Hyundai представив екологічну колекцію одягу та аксесуарів Re: Style 2020

Капсульна колекція одягу та аксесуарів Re: Style 2020, виготовлена з використаних матеріалів і базується на успішному проєкті 2019 року. Колекція ...

Перевірка на ВІЛ-справність: кампанія MedInform Ukraine для HealthLink

У жовтні стартувала нова інформаційна кампанія від проєкту USAID HealthLink. Мета кампанії — привернути увагу чоловіків до проблеми поширення ВІЛ-інфекції ...

Пиво та страхування: коли пес є обличчям рекламної кампанії

«Поганий пес» є обличчям рекламної кампанії Budget Direct, а в кампанії Budweiser він конкурує з людиною за право володіти диваном.

Онлайн воркшоп «Блогинг works» о сущности и проблемах работы блогеров

15 октября в 14.00, в рамках онлайн-конференции по маркетингу Adsider Live / 2021 Digital Marketing Boost состоится онлайн-воркшоп «Блогинг works» ...