Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам краще пристосуватися до гібридного типу навчання з використанням інтернет-ресурсів.

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

«Google Arts & Culture у співпраці з понад 2000 культурними установами вже давно пропонує цілу низку інструментів, щоб надихнути тих, хто викладає віртуально і хоче вчитися онлайн.

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

І сьогодні, у відповідь на існуючу потребу, ми запускаємо “Навчайтеся разом з Google Arts & Culture” — спеціальний проєкт для вчителів, батьків і учнів, який об’єднує історії, знання і скарби культурних установ у всьому світі», — йдеться в офіційному повідомленні Google.

Проєкт охоплює широкий спектр тем, включно з історією, обчислювальною технікою, музикою, літературою, хімією, біологією й природознавством, а також географією, з великою кількістю інтерактивних інструментів, які допоможуть зробити навчання більш захоплюючим, ігровим та цікавим.

Google Arts & Culture

Це перший крок для Google Arts & Culture. Компанія сподівається, що цей проєкт стане доповненням до багатьох ресурсів зі сфери культури, які вже розроблені та доступні для користувачів.

Джерело


Читайте також:

Google назвав кращі свої проєкти 2020 року.

А більше про проєкти Google дізнатись можна за цим посиланням.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Останній випуск Twój Weekend: «Каннські Леви» представили чи не найдивнішу платформу для соціальної кампанії

Агенція YMLY&R Poland у своїй кампанії на підтримку гендерної рівності звернулися до всієї країни з, мабуть, найнезвичнішої платформи для такої комунікації.

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.