Технологічна компанія розробила термоокуляри, які дозволяють виміряти температуру здалека

Смарт-окуляри багато де використовуються: від відеоігор у доповненій реальності до надання контекстної інформації про об’єкти чи місцевість. А під час епідемії коронавірусу у них знайшлося ще одне корисне застосування, оскільки термоокуляри доповненої реальності дозволяють виявити потенційні симптоми вірусу на відстані. Такі пристрої могли б стати в пригоді медичним працівникам та прикордонникам у той час, як вони намагаються впоратися з найсерйознішою глобальною кризою охорони здоров’я за останні роки.

Така технологія – розробка технологічної компанії Vuzix, яка спеціалізується на пристроях доповненої реальності. Ця компанія виготовляє смарт-окуляри для таких сфер як логістика, промисловість та телемедицина.

Компанія Librestream, партнер Vuzix, в свою чергу, розробила натільну термальну камеру Onsight Cube, яка є сумісною зі смарт-окулярами Vuzix M4000 і може виводити на них термальне зображення у реальному часі.

«Використовуючи платформу Onsight AR, медичні працівники можуть транслювати зображення зі смарт-окулярів міжнародним експертам. Отримане зображення експерти можуть налаштовувати, міняючи його масштаб та освітлення, а також робити фотознімки чи відеозапис. Все це дозволяє їм надавати службам оперативного реагування та медичним працівникам важливу діагностичну інформацію у реальному часі. До того ж, вся ця відеоінформація може бути збережена для подальшого перегляду», – пояснив Пол Треверс (Paul Travers), гендиректор та засновник Vuzix.

«Смарт-окуляри доволі складно було зробити водночас міцними та портативними. Наша термальна камера транслює відео в реальному часі через Wi-Fi, що й робить можливою дистанційну телемедицину».

Термометр – найкращий запобіжний захід

Сенсори, що реагують на температуру, наразі використовуються як важливий діагностичний інструмент, щоб зупинити поширення коронавірусу. Оскільки висока температура – один із симптомів цієї інфекції, своєчасне її виявлення дозволяє ідентифікувати людей, які є потенційними носіями коронавірусу. Відповідно, термальні сенсори встановлюють у магазинах, офісах і на фабриках. Їх навіть прикріплюють на дрони, щоб дистанційно виявляти людей з високою температурою у натовпі. Перевага термоокулярів полягає в тому, що вони є, з одного боку, мобільним рішенням проблеми, а з іншого – їх використання лишає руки вільними.

Для того, щоб зовсім зупинити поширення коронавірусу, таких заходів, звісно, буде недостатньо. Проте якщо термоокуляри зможуть внести свій вклад у боротьбу з епідемією, принаймні вповільнивши її поширення, це буде надзвичайно важливою, якщо не найважливішою, сферою застосування доповненої реальності.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...