Про що б ви попросили, якби могли зателефонувати Санта-Клаусу?

2020 рік видався дивним: пандемія, карантин, економічна та екологічна криза тощо. Тому, щоб принести людям на Різдво хоч трохи радості, французька телекомунікаційна компанія Bouygues та агенція BETC цього року підготували для дітлахів (і їхніх батьків) особливий різдвяний подарунок – можливість зателефонувати Санта-Клаусу і почути його вітання в форматі відеодзвінка.

Цифрове Різдво

В 2020 році багато що в нашому житті стало онлайн: магазини, школа, робота, всіляка бюрократія… І Різдво в цьому плані нічим від них не відрізняється. Відтак, дотримуючись правил соціального дистанціювання, компанія Bouygues поділилася з усіма найпопулярнішим телефонним номером у світі – номером Санта-Клауса.

Якщо надіслати йому послання у WhatsApp на номер +33 6 44 63 59 22, Санта-Клаус відповість відеодзвінком прямо з Лапландії. Такий захід, розроблений агенцією BETC та студією BETC Fullsix, дозволяє і дітям, і дорослим отримати персоналізоване відео від Санти за допомогою креативності, даних, технологій, штучного інтелекту і дрібки різдвяного настрою.

Санта-штучний інтелект

Інноваційна та креативна команди агенції об’єднали свої зусилля, щоб втілити в життя трохи різдвяної магії. Послання, які надсилаються Санта-Клаусу, обробляються технологією, що перетворює текст на усне мовлення. Після чого генерується mp3 з використанням спеціально розробленого синтетичного голосу. А наприкінці цей згенерований звуковий файл обробляється штучним інтелектом, щоб створити повністю персоналізоване відео з синхронізацією рухів губ.

Трохи оптимізму

Ця кампанія має на меті принести людям трохи радості та оптимізму в умовах нинішньої кризи. І дитяча віра в Санта-Клауса здатна зробити саме це. Ця французька кампанія (#AllôPapaNoël) виявилася вкрай популярною і за 10 днів згенерувала понад мільйон персональних послань для тих, хто вирішив зателефонувати Санта-Клаусу.

Звісно, батьки можуть також скористатися цим телефонним номером, щоб спонукати своїх дітей добре поводитися (принаймні доки не настане Різдво): прибирати іграшки, їсти овочі, бути чемними і все таке інше.

Тож Санта готовий поспілкуватися у Whatsapp за номером +33 6 44 63 59 22. (Компанія також заохочує журналістів випробувати цю технологію на собі.)

То що ви там хотіли на Різдво?

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль креативності «Каннські Леви» 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності «Каннські Леви» оголосилили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн. Команда LIONS заявила, що офлайн-подія у ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...