Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці. Робити це, однак, слід з обережністю і лише оновивши програмне забезпечення. А необхідність в цьому оновленні виникла після того, як вогники новорічних гірлянд змусили прилад «загубити» власні контролери руху.

Шоломи віртуальної реальності Oculus відслідковують положення контролерів руху за їх LED-підсвіткою. Проте, коли на ялинці поряд горять власні LED-лампочки, програма починає плутати контролер з ялинкою.

Відтак, розробникам Oculus довелося створити спеціальний алгоритм, здатний розпізнавати, які лампочки «рідні», а які належать зовнішньому об’єкту. Цей алгоритм відсіює джерела світла, що розташовані не під тим кутом, на периферії поля зору або надто далеко.

Втім, здатність відрізнити ялинку від контролера ще не гарантує вам того, що ви не впишетеся прямо в деревце, граючи у віртуальні ігри прямо у вітальні. Для цього передбачена запобіжна система, яка дозволяє окреслити навколо себе віртуальний бар’єр, що почне світитися, якщо ви наблизитеся до краю «безпечної зони».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Cannes Lions

Cannes Lions 2020 скасовано

Фестиваль та нагородження робіт Левами у 2020 році не відбудуться. Про це організатори Фестивалю оголосили на своєму офіційному сайті. Також ...

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...