Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці. Робити це, однак, слід з обережністю і лише оновивши програмне забезпечення. А необхідність в цьому оновленні виникла після того, як вогники новорічних гірлянд змусили прилад «загубити» власні контролери руху.

Шоломи віртуальної реальності Oculus відслідковують положення контролерів руху за їх LED-підсвіткою. Проте, коли на ялинці поряд горять власні LED-лампочки, програма починає плутати контролер з ялинкою.

Відтак, розробникам Oculus довелося створити спеціальний алгоритм, здатний розпізнавати, які лампочки «рідні», а які належать зовнішньому об’єкту. Цей алгоритм відсіює джерела світла, що розташовані не під тим кутом, на периферії поля зору або надто далеко.

Втім, здатність відрізнити ялинку від контролера ще не гарантує вам того, що ви не впишетеся прямо в деревце, граючи у віртуальні ігри прямо у вітальні. Для цього передбачена запобіжна система, яка дозволяє окреслити навколо себе віртуальний бар’єр, що почне світитися, якщо ви наблизитеся до краю «безпечної зони».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Динамічний інтерфейс може стати гігієнічним рішенням для тачскрінів в супермаркетах

Динамічний інтерфейс Moving Buttons має алгоритм, який для кожної транзакції генерує нове розташування кнопок на тачскріні.

В Україні з’явився бренд комбінезонів із зображенням картин українських митців OVERALL

Інтеграцію витворів мистецтва можна спостерігати в рекламних кампаніях світових брендів, в архітектурі, в кінематографі та інших сферах. Їхній перелік кожного дня доповнюється. Однак, найбільш ...

Компанія ІDS Borjomi Ukraine презентувала новинку — Morshynska plus AntiOxi Water

Природна «Моршинська» + сучасні інновації = мінеральна вода з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water. Компанія ІDS Borjomi Ukraine ...

Легендарний бренд снеків Cheetos доступний в Україні

Оновлення в лінійці брендів PepsiCo в Україні — вже з лютого цього року популярні у всьому світі кукурудзяні снеки Cheetos ...

Робопса Spot обладнають пейнтбольним маркером і запустять в художню галерею

Арт-група MSCHF («місчіф») обладнає робопса Spot пейнтбольним маркером і запустить його в художню галерею. І передасть керування ним всім бажаючим.

В Іспанії відкрився музей одного предмету

В іспанському місті Л’Асплуга-да-Франкулі на початку лютого відкрився музей одного предмету El Museu Particular. Це вітрина, за склом якої лише ...