Мити руки та співати: як зробити миття рук веселішим (і ретельнішим)

Американська версія миття рук…

Центри з контролю та профілактики захворювань в США (CDC) останнім часом наполегливо рекомендують регулярно мити руки з милом впродовж щонайменше 20 секунд, щоб позбутися небезпечних мікробів. Порада актуальна, враховуючи нинішню епідемію коронавірусу. А щоб людям було простіше визначити, як довго все ж таки треба мити руки, CDC видали просту пораду. За цей час ви можете двічі проспівати «З днем народження тебе».

Але ж цю пісеньку не співають просто так, в нікуди. У неї обов’язково має бути адресат чи навіть декілька, адже співати її двічі одній і тій же людині не прийнято. Та й підставляти просто випадкові імена в неї нецікаво. Саме з метою вирішення цієї проблеми і був створений веб-додаток Birthday Hands. Він робить миття рук веселішим, допомагаючи знайти гідного адресата вашим вітанням з днем народження. З його допомогою ви можете щоразу, як зберетеся мити руки, дізнатися, у кого із знаменитостей сьогодні день народження, обрати двох, про яких ви хоч щось чули, і адресувати їм свою пісеньку-таймер, якою відміряєте час на гігієнічну процедуру. Ідея проста, але цікава.

…та британська

Втім, для тих, хто чесно дотримувався порад CDC від самого початку епідемії коронавірусу, тобто вже протягом кількох місяців, оце «З днем народження» могло вже таку оскому набити, що ніякі імена знаменитостей ці пігулку не підсолодять. Для таких людей існує ще один варіант – інструмент під назвою Wash Your Lyrics, який поєднує текст будь-якої обраної вами пісні з візуальною інструкцією, як правильно мити руки.

Він був розроблений британцем і, відповідно, спирається на схему миття рук, яку опублікувала Національна служба охорони здоров’я Великобританії (NHS). Щоб згенерувати власну схему, достатньо вказати назву пісні та її виконавця, після чого цей інструмент автоматично візьме текст з Genius та розіб’є рядки за етапами схеми.

Так можна мити руки, співаючи «Lose Yourself» Eminem

Щоправда, цей процес досконалим не назвеш, оскільки Wash Your Lyrics під час розбивки тексту орієнтується виключно на довжину рядка. Тобто деякі з таких інструкцій можуть виявитися задовгими чи навпаки надто короткими. Та й паузи до уваги не беруться. Інакше кажучи, якщо ви вирішите помити руки, співаючи «Basket Case» Green Day в якості таймера, таке миття рук затягнеться надовго.

Але у будь-якому разі правильне миття рук ще нікому не завадило. З інструкцією NHS можна ознайомитися тут.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...