Дослідники з Токіо розробляють надувний електроскутер

Нам вже доводилося бачити складані скутери, які можна носити з собою, спеціально для тих, хто не проти іноді й пішки пройтися. Але чи бачив хто надувний електроскутер, який у здутому вигляді легко вміщається в рюкзак? Цей чудернацький транспортний засіб – результат бурхливої фантазії дослідників з Токійського університету.

Поки що такий надувний електроскутер існує лише у вигляді прототипу. Називається він Poimo, тобто POrtable Inflatable MObility. Його корпус зроблений з термопластичного поліуретану і, за словами дослідників, використовуючи невеличку ручну помпу, його можна повністю надути лише за одну хвилину. Тобто створити оптимальний тиск, щоб сидіння водія було комфортним та стабільним. Після цього водій додає до надувного корпусу жорсткі компоненти: колеса, вентильний електродвигун, батарею та руль. А тоді вже на цю конструкцію можна сміливо застрибувати і мчати щодуху. Ну, чи принаймні доповзти до роботи.

У дії він виглядає так:

Загальна вага надувного скутера Poimo становить лише 5,5 кг. І з них 2,3 кг припадають на надувну частину. Але розробники не планують зупинятися на цьому і обіцяють в майбутньому зробити його ще легшим.

Мрія кожного хіпстера

Винахідники Poimo вже провели ряд тест-драйвів на вулицях Токіо і вони запевняють, що їхати на такому скутері – саме задоволення. Вони переконані, що надувний електроскутер є набагато практичнішим за будь-який інший транспортний засіб, тоді як чималий потенціал для індивідуальних налаштувань міг би зробити його дуже привабливим вибором для городян.

Рюума Ніяма (Ryuma Niiyama), один із винахідників проєкту, нещодавно зазначив: «Ми впевнені, що наш надувний транспорт, який відрізняється від усіх інших систем мобільності, стане в пригоді містам майбутнього в якості транспорту «останнього кілометра».

Нескладно уявити такий легкий альтернативний транспорт улюбленим вибором хіпстерів усього світу. Звісно, якщо все працюватиме так, як повинно. Наразі лишаються під питанням такі характеристики Poimo як дистанція, легкість в управлінні та загальна міцність усієї конструкції. Зрештою, одна справа, коли у вашого скутера на півдорозі здувається шина, і цілком інша – коли під вами здувається весь скутер. Але ідея, безсумнівно, цікава.

Слід зазначити, що скутерами ідеї японських дослідників для надувного транспорту не вичерпуються. Та ж сама команда Токійського університету цікавиться також розробкою мобільних надувних диванів – ідея, яка, певно, знайде ще більший відгук в серцях споживачів.

Дослідники з Токіо розробляють надувний електроскутер

Навіть скейтборди зараз роблять складаними, і не завжди вони складаються так, як цього можна було б очікувати.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Приховані написи: у Флориді випустили туристичну мапу, що реагує на сонячне світло

Visit Florida не втрачає надії пробудити в серцях туристів жагу подорожей та познайомити їх з менш відомими туристичними принадами «штату сонячного сяйва».

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

На час карантину для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, «Укрзалізниця» запустила ...

Підсмажити вірус: Ford пропонує дезінфікувати поліцейські машини підігрівом

Компанія Ford розробила програмне забезпечення, яке піднімає температуру в салоні автомобіля Police Interceptor Utility до 56 градусів Цельсія

Українська портативна гітара стала хітом на Kickstarter

Українська портативна гітара стала хітом на Kickstarter

Портативна гітара Jammy EVO від українського стартапу зібрала понад $130 000 на сайті фінансування творчих проєктів Kickstarter. Після того, як ...

Твоя легальна трава вдома: Green Energy™ ініціював Instagram-проєкт із залученням лідерів думок

Green Energy™ продовжує «легалізовуватися» в Україні, ламаючи стереотипи та використовуючи доступні канали для комунікації з прогресивною аудиторією. На початку травня ...

Веб-додаток Voice Doodler автоматично доповнює усну оповідь ілюстраціями

Агенція Ogilvy та бренд дитячого харчування Illuma запустили веб-додаток «Voice Doodler», який автоматично ілюструє розказані вголос історії.