Дослідники з Токіо розробляють надувний електроскутер

Нам вже доводилося бачити складані скутери, які можна носити з собою, спеціально для тих, хто не проти іноді й пішки пройтися. Але чи бачив хто надувний електроскутер, який у здутому вигляді легко вміщається в рюкзак? Цей чудернацький транспортний засіб – результат бурхливої фантазії дослідників з Токійського університету.

Поки що такий надувний електроскутер існує лише у вигляді прототипу. Називається він Poimo, тобто POrtable Inflatable MObility. Його корпус зроблений з термопластичного поліуретану і, за словами дослідників, використовуючи невеличку ручну помпу, його можна повністю надути лише за одну хвилину. Тобто створити оптимальний тиск, щоб сидіння водія було комфортним та стабільним. Після цього водій додає до надувного корпусу жорсткі компоненти: колеса, вентильний електродвигун, батарею та руль. А тоді вже на цю конструкцію можна сміливо застрибувати і мчати щодуху. Ну, чи принаймні доповзти до роботи.

У дії він виглядає так:

Загальна вага надувного скутера Poimo становить лише 5,5 кг. І з них 2,3 кг припадають на надувну частину. Але розробники не планують зупинятися на цьому і обіцяють в майбутньому зробити його ще легшим.

Мрія кожного хіпстера

Винахідники Poimo вже провели ряд тест-драйвів на вулицях Токіо і вони запевняють, що їхати на такому скутері – саме задоволення. Вони переконані, що надувний електроскутер є набагато практичнішим за будь-який інший транспортний засіб, тоді як чималий потенціал для індивідуальних налаштувань міг би зробити його дуже привабливим вибором для городян.

Рюума Ніяма (Ryuma Niiyama), один із винахідників проєкту, нещодавно зазначив: «Ми впевнені, що наш надувний транспорт, який відрізняється від усіх інших систем мобільності, стане в пригоді містам майбутнього в якості транспорту «останнього кілометра».

Нескладно уявити такий легкий альтернативний транспорт улюбленим вибором хіпстерів усього світу. Звісно, якщо все працюватиме так, як повинно. Наразі лишаються під питанням такі характеристики Poimo як дистанція, легкість в управлінні та загальна міцність усієї конструкції. Зрештою, одна справа, коли у вашого скутера на півдорозі здувається шина, і цілком інша – коли під вами здувається весь скутер. Але ідея, безсумнівно, цікава.

Слід зазначити, що скутерами ідеї японських дослідників для надувного транспорту не вичерпуються. Та ж сама команда Токійського університету цікавиться також розробкою мобільних надувних диванів – ідея, яка, певно, знайде ще більший відгук в серцях споживачів.

Дослідники з Токіо розробляють надувний електроскутер

Навіть скейтборди зараз роблять складаними, і не завжди вони складаються так, як цього можна було б очікувати.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.

На що схожа твоя любов до діджиталу: тест до Дня закоханих від агенції VIVID та Admixer Advertising

Команди агенції VIVID разом з Admixer Advertising спеціально до Дня закоханих вирішили подарувати всім заряд чудового настрою та безліч позитивних ...