Тайваньский дизайнер Чиа-Вей Чен создал мини-скейтборд с уникальной динамической структурой. Он состоит из 57 шарнирных петель, которые позволяют поменять форму скейтборда с классической на абсолютно круглую. Таким образом, поворачивая петли в разных направлениях, его можно сделать гораздо компактнее, чтобы он, например, поместился в рюкзак.

Одной из самых сложных задач для дизайнера было изготовление этой сложной структуры. Схему для 3D-принтеров он планирует выложить в открытый доступ.

Недавно этот концепт скейтборда взял золото на конкурсе для дизайнеров Golden Pin 2019.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

Художниця Олена Левська про роль книжкової ілюстрації в розвитку креативного мислення

Коли людина починає креативно мислити? З перших днів, з першої миттєвості, коли вона починає розрізняти предмети, з першого почутого слова. ...

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.